Životní pojištění

       

Pro pojištěného člověka a jeho blízké představuje životní pojištění finanční jistotu. V Česku i na celém světě je nejoblíbenějším druhem flexibilní životní pojištění, které kombinuje pojištění se spořením.

✔ Porovnat nabídky Více info  

Úrazové pojištění

       

Úrazové pojištění vám nejen uhradí bolestné z úrazu, ale může vám pomoci překlenout období finanční ztráty spojené s dlouhodobým léčením úrazu nebo nemoci.

Chci si sjednat pojištění Více info  

Penzijní připojištění

       

Penzijní připojištění je někdy nazývané důchodové pojištění a sjednává se pro riziko smrti a invalidity. Jeho základním cílem je zajištění lepší životní úrovně v seniorském věku.

Více info  

Zdravotní pojištění

       

Zdravotní pojištění je určené k úhradě zdravotní péče, hradí si jej až na výjimky povinně každý občan České republiky. Každý pojištěný má nárok na bezplatnou základní zdravotní péči.

Více info  

Pojištění odpovědnosti za škodu

       

V životě se často vyskytnou situace, které provází určitá míra rizika. Náhodou rozbijete zboží v obchodě, vytopíte souseda nebo děti poškrábou auto zaparkované před domem.

Více info  

Pojištění právní ochrany

       

Účelem pojištění právní ochrany je odstranit nebo alespoň zmírnit nepříznivé důsledky nahodilých právních sporů a výdajů s tím spojených.

Více info  
 

Pojištění osob

Život člověka přináší někdy radosti a někdy i strasti, proti nepříjemným životním událostem vás však mohou ochránit některé varianty životního pojištění.

Před finanční ztrátou vás může ochránit investiční pojištění, zajistit bolestné při úrazu úrazové pojištění a při škodě způsobené například sousedovi pojištění odpovědnosti za škodu nebo pojištění právní ochrany. Jako každý občan České republiky navíc musíte mít povinně ze zákona sjednáno i zdravotní pojištění.