Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevZaměstnanecká pojišťovna Škoda
AdresaHusova ulice 302, 293 01 Mladá Boleslav
Telefon+420 326 579 111
Bezplatná linka800 209 000 (pondělí až čtvrtek 8.00 - 15.00, pátek: 8.00 - 13.00)
E-mailzpskoda@zpskoda.cz
Webwww.zpskoda.cz

   

   

Historie

Zřizovatelem pojišťovny bylo 19. října 1992 Ministerstvo práce a sociálních věcí na základě žádosti firmy Škoda, automobilová akciová společnost, nyní Škoda auto, a.s. Pojišťovna je členem Svazu zdravotních pojišťoven ČR, Národního referenčního centra, Centra mezistátních úhrad a Portálu zdravotních pojišťoven.

Zdravotní pojištění od Zaměstnanecké pojišťovny Škoda

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda nabízí pro své klienty řadu zajímavých výhod a bonusů v rámci preventivních programů i programu slev a výhod u partnerů.

Preventivní programy

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda přispívá na očkovací látky pro klienty - proti chřipce (do 200 Kč), proti encefalitidě (do 300 Kč), žloutence typu A a B (do 1000 Kč), meningokoku (do 300 Kč), pneumokokové infekci (do 100 Kč), lidským papillomavirům (do 5 000 Kč). Dále nabízí balíčky například pro seniory na 60 let, kteří mohou využít slevu do 100 korun, pro těhotné ženy a dárce krve balíček slev ve výši 600 Kč a pro držitele Zlatého kříže do 1500 Kč.

Pojištění pobytu v nemocnici

Toto pojištění nabízí ZPŠ ve spolupráci s Vitalitas a.s. Pojistné za denní dávku 60 Kč činí 350 Kč ročně a za denní dávku 200 Kč činí 700 Kč ročně. Více najdete zde

Program slev a výhod u partnerů

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda má uzavřenou celou řadu smluv s podnikateli i se společnostmi, které poskytují slevy z cen služeb a zboží. V současnosti je síť rozšířena na 102 partnerů a slevy se pohybují od 10 do 50 %. Jedná se o sportovní centra, relaxace, zájezdy, lázeňské procedury.

Specifické zajímavé služby

Pojišťovna nabízí na svých webových stránkách zajímavé pomocné služby pro návštěvníky. Po zadání léku do řádku například zjistíte, zda je výhodnější si jej zajít koupit bez receptu nebo požádat lékaře o recept. V kalkulačce výživy zase jednoduše zjistíte, jak jste na tom se svou hmotností a kolik živin a kalorií obsahují konkrétní potraviny. Můžete i požádat o konzultaci s lékařem online, tato komunikace nebude zveřejněna a řídí se podle zákona o ochraně osobních údajů.

Informace aktuální k 11.7.2012

 

Cestovní pojištění od Zaměstnanecké pojišťovny Škoda

Cestovní pojištění je nabízeno ve spolupráci s Vitalitas a.s., mohou se pojistit i nepojištěnci Zaměstnanecké pojišťovny Škoda. Zvýhodnění jsou ovšem kmenoví pojištěnci, stejně jako dárci krve, kteří mohou získat pojištění léčebných výloh v zahraniční zdarma.

Rozlišuje se roční pojištění opakovaných cest a dlouhodobé cestovní pojištění. Komplexní ochrana všech rizik zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí, cestovní úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu na zdraví a na majetku, sportovní připojištění a využití asistenčních služeb. Ceny ročního pojistného jsou od 1400 Kč pro Evropu a od 2280 Kč pro svět.

Informace aktuální k 11.7.2012