Wüstenrot povinné ručení

  Mám zájem  

Wüstenrot pojištění je připraveno ve dvou konkrétních variantách. Ovšem k tomu je nutno podotknout, že si lze za velmi výhodných finančních podmínek sjednat i doplňkové připojištění a služby, které ocení nejeden motorista a řidič.

Podíváme-li se na dva výše jmenované produkty, máme na výběr ze základní varianty a ze zvýšené varianty. Na první pohled jsou rozdíly jasné. Základní varianta poskytuje krytí za škody na zdraví, na věci a za ušlý zisk do výše až 35 milionů korun. Zvýšená varianta poskytuje krytí na škody na zdraví, na věci a ušlý zisk až do výše 70 milionů korun.

Obě varianty zahrnují určitou škálu služeb. Nechybí zdarma asistenční služby pro případ nehody a odcizení vozidla na území České republiky a Slovenska, ale ani náhrada účelně vynaložených nákladů spojených s právním zastoupením při uplatňování nároků. K povinnému ručení lze sjednat ale i již zmiňované doplňkové služby a připojištění, jako je například připojištění čelního skla, úrazové připojištění nebo rozšířený balíček asistenčních služeb.

Samozřejmostí při poskytování povinného ručení jsou i značné výhody. Jedná se o výhodnější sazby podle výkonu motoru, bonus za jízdu bez nehod ve výši až 60%, nechybí však ani multibonus, což je sleva na pojistném až 60% na další tři automobily v rodině.

Doplňkové služby

Některá připojištění jsme si již uvedli, ovšem neměli bychom zapomenout například ani na připojištění všech skel s 10% spoluúčastí. Vztahuje se na poškození nebo zničení skla předního, zadního a všech bočních připevněných originálním způsobem. Ochrana při poškození a zničení z důvodu nehody, vandalismu nebo živelní události.

Rozšířit si můžete i asistenční služby, které zahrnují záměnu nebo nedostatek pohonných hmot, ztrátu či zabouchnutí a zlomení klíčů od vozidla, vybití akumulátoru, poškození spínací skříňky, poškození elektrické instalace, ale i poškození zámku zpátečky.

V neposlední řadě si můžete sjednat i připojištění úrazu. Konkrétně připojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle s pojistnou částkou 1 milion korun. Připojistit si lze ale i zavazadla či náhradní vozidlo v ČR.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?