Havarijní pojištění Wüstenrot

  Mám zájem  

Havarijní pojištění od pojišťovny Wüstenrot je nabízeno ve třech variantách. Varianta Praktik se vztahuje na škody na vlastním vozidle, které vznikly havárií, vandalismem a živelní událostí, varianta Expert je pro případ vandalismu, živelných škod a odcizením motorového vozidla či jeho části a třetí varianta má název Wüstenrot Komplet - allrisk.

Jestliže si sjednáte havarijní pojištění Allrisk pro druhé a další vozidlo, máte automaticky nárok na 10% slevu. Všechny typy vozidel jsou rozděleny do skupin v závislosti na výsledcích a rizikovosti jednotlivých značek. Díky tomu je havarijní pojištění Wüstenrot o něco výhodnější pro vozidla z nižší a střední třídy. Za jízdu bez nehod můžete získat bonus až ve výši 60 % z ceny.

Povinné ručení i havarijní pojištění lze sjednat v jednom balíčku pod názvem ProAuto, ve kterém získáte 5 % slevu na havarijním pojištění, dále zdarma úrazové připojištění na pojistnou částku 1 milionu korun a zdarma i rozsáhlé asistenční služby na území Česka a Evropy.

Samozřejmostí je připojištění skel, zavazadel, případného úrazu nebo rozšířené asistenční služby, která chrání řidiče při jeho pochybení například při ztrátě a poškození klíčů od vozidla, záměně nebo nedostatku pohonných hmot a při vybití baterie.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také