Cestovní pojištění Wüstenrot

  Mám zájem  

Cestovní pojištění pojišťovny Wüstenrot lze sjednat na jednu cestu podle pojištěných dnů od jednoho do 365 dnů a na dlouhodobý pobyt jednoho roku. V něm je ale stanovena maximální délka pobytu v cizině 90 dnů a po každém výjezdu přesahujícím 30 dnů nepřetržitého pobytu musí následovat alespoň týden pobytu v České republice.

Roční paušál pro opakované vycestování zahrnuje léčebné výlohy včetně repatriace, ošetření zubů, opatrovníka, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu, úraz i s trvalými následky nebo smrtí a zásah horské služby Slovenské republiky. Lze se připojistit i na rizikové sporty.

Podle počtu zahrnutých rizik se cestovní pojištění Wüstenrot dále rozlišuje na připravené balíčky Cestovatel I až III. V základní verzi jsou léčebné výlohy včetně repatriace, ošetření zubů a náklady na opatrovníka, ve druhé je přidáno pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a ve třetí navíc i trvalé následky úrazu. Všechny tyto balíčky můžete doplnit o připojištění na rizikové sporty, zásahy slovenské horské služby a stornovací poplatky.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?