Wüstenrot pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevWüstenrot pojišťovna a.s.
AdresaNa Hřebenech II 1718/8, 140 23 Praha 4, Česká republika
Telefon+420 257 092 092
Bezplatná linka800 225 555
E-mailkontakt@wuestenrot.cz
Webwww.wuestenrot.cz

   

 

Produkty od Wüstenrotu

Povinné ručení

       

Povinné ručení poskytuje Wüstenrot pojišťovna ve dvou variantách, s krytím za škody na zdraví, na věci a ušlý zisk do 35 milionů a s krytím do 70 milionů.

Spočítat Více info  

Havarijní pojištění

       

Wüstenrot nabízí havarijní pojištění ve třech variantách - Praktik, Expert a Komplet.

Spočítat Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění lze u Wüstenrotu sjednat na jednu cestu podle počtu dnů i na dlouhodobý pobyt. Podle počtu zahrnutých rizik se cestovní pojištění dále člení na varianty Cestovatel I až III.

Spočítat Více info  
 

Životní pojištění

       

Wüstenrot nabízí plnou škálu produktů životního pojištění od investičního Pro Invest až po rizikové životní pojištění ProSichr.

Spočítat Více info  

Pojištění majetku

       

Pojištění majetku Wüstenrot člení na pojištění domácnosti a nemovitostí, obě fungují pod názvem ProDomov. Součástí je i pojištění odpovědnosti osob.

Spočítat Více info  

Úrazové pojištění

       

Pojišťovna Wüstenrot nabízí několik kombinací úrazového pojištění, mezi kterými si vybere snad každý.

Spočítat Více info  
   

Historie

Společnost Wüstenrot zahájila svou činnost v České republice roku 1993 s tím, že provozuje čtyři odlišné typy služeb. Jedná se o služby společností Wüstenrot stavební spořitelna a. s., Wüstenrot, životní pojišťovna, a. s., Wüstenrot pojišťovna, a. s. a Wüstenrot hypoteční banka, a. s. tyto čtyři společnosti dnes tvoří Wüstenrot skupinu, která ovládá přední příčky nejen na české, ale také evropském trhu. V rodném Německu působí Wüstenrot pojišťovna již od roku 1921.

Mezi původní produkty Wüstenrot pojišťovny patřilo stavební spoření a od roku 1999 také životní pojištění. Nabídka se záhy rozšířila roku 2003 na hypotéky a v roce 2006 na komplex služeb neživotního pojištění. Wüstenrot pojišťovna tak v současnosti nabízí klientům univerzální servis a kvalitní produkty.

Získaná ocenění

Od roku 2008 prezentují Wüstenrot pojišťovnu v kampaních a jako tváře jejích produktů čtyři úspěšní čeští sportovci – Kateřina Emmons, Tomáš Verner, Roman Koudelka a Ondřej Synek.