Zdravotní připojištění od Vitalitas

   

Program All Inclusive pro právnické osoby je pojistění zaměřené na individuální zdravotní péči. Samozřejmostí je vyplacení sjednané částky za každý den pobytu v nemocnici. Výhodou programu je například to, že klient sám volí, kdy bude provedena preventivní prohlídka, má svého osobního lékaře, má podporu asistenční služby a možnost využít zdravotnického zařízení asistenční služby, kde najde vše pod jednou střechou.

Program Pojištění pobytu v nemocnici klientovi v případě nemoci či úrazu vyplatí sjednanou denní dávku za každý den strávený v nemocnici. Dávka je vyplacena i v případě hospitalizace v souvislosti s těhotenstvím a porodem nebo v případě odborného vyšetření v nemocnici, které trvá déle než 24 hodin. Vyplacení dávky za pobyt v nemocnici je 100 nebo 200 korun. Roční pojistné je 350 nebo 700 korun pro pojištěnce Oborové zdravotní pojišťovny a od 500 korun pro klienty jiných zdravotních pojišťoven. Produkt je součástí programu Dr. Mediconet, který zajišťuje služby nestátní sítě lékařů a nemocnic, prozatím v Praze a Brně. Pojištění jde uzavřít i online.

Informace aktuální k 31.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>
Přečtěte si také