Úrazové pojištění od Vitalitas

   

Vitalitas má v nabídce i úrazové pojištění pod názvy Program Zvonek a Program Gina.

Program Zvonek kombinuje prvky úrazového pojištění pro děti se zajištěním služeb call centra a s poskytováním řady výhod v průběhu pojištění. Je určen pojištěncům OZP a ZPŠ, kteří využili jedinečné nabídky svých zdravotních pojišťoven a sjednali si pro své miminko jeden rok úrazového pojištění zdarma. Rozlišuje se progresívní plnění trvalé invalidity až do výše 1 milionu korun, jednorázové plnění za vyjmenované úrazy a náklady spojené s úrazem.

Program Gina je program pro děti od narození do 18 let, který zajistí přístup do vybraných zdravotnických zařízení Oborové zdravotní pojišťovny a pomůže zajistit organizaci následné péče, Nabízí i nepřetržité služby call centra. Jsou také připraveny výhody pro klienty za bezeškodný průběh. Na kontaktních místech Oborové zdravotní pojišťovny je cena programu 110 korun, pojištění lze sjednat i online.

Informace aktuální k 10.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také