Sjednejte si úrazové pojištění

  • Pojištění již od 60 Kč/měsíc se zabezpečením až do výše milionů!
  • Komplexní krytí včetně široké škály připojištění
  • Spolehlivá ochrana při dlouhodobém léčení
Chci si sjednat pojištění  
 

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění lze sjednat samostatně nebo jako součást životního pojištění, rozsah pojistných rizik i částku plnění si můžete určit sami. Úrazové pojištění vám nejen uhradí bolestné z úrazu, ale může vám pomoci překlenout období finanční ztráty spojené s dlouhodobým léčením úrazu nebo nemoci. Zvláště jej pak oceníte, když splácíte půjčky nebo hypotéky nebo je váš příjem jediným finančním zdrojem v rodině. Úraz dokonce nemusí být způsoben ani vaší vlastní vinou, ale může vás ovlivnit natolik, že nepříjemně zpomalí vaše životní tempo.

Proč se oplatí sjednat úrazového pojištění online?

  • Ochrana po celém světě - Úrazové pojištění obsahuje nabídku připojištění, která pokrývají širokou škálu rizik
  • Finanční jistota v případě nepředvídatelných událostí - v případě vážných trvalých následků po úrazu, nebo trvalých následků malých úrazů
  • Porovnání pojištění online - pomoci kalkulačky si pak můžete vybrat úrazové pojištění na míru
  • Pojištění pro celou rodinu - můžete pojistit více osob z rodiny obdržet různe slevy.
Chci si sjednat pojištění

Co říkají naši klienti?

"S přítelem jsme oba sportovní tipy. Když se dá, tak jsme venku na kole, u vody, na horách. Jednou jsem si zlomila zápěstí a nemohla jsem pracovat. Hodně jsme se těšila penězům, které pak přišli z úrazového pojištění." Petra V., 24 let

Úrazové pojištění kalkulačka

Srovnejte si nabídky úrazového pojištění v naší kalkulačce výše. Získáte přehledné srovnání nabídek a vyberete nejlepší pojištění pro vás.

Ceny úrazového pojištění se také značně liší, doporučujeme provést porovnání nabídek. Například 40 letý administrativní pracovník bez zdravotních problémů, který amatérsky provozuje běžný sport (turistiku, cyklistiku, fotbal) může orientačně vybírat ze základních nabídek pojišťoven v cenách od 480 Kč (Slavia pojišťovna) až po 2115 Kč za rok (Victoria Volksbanken). Nejdražší varianta navíc obsahuje doplňkové pojištění proti invaliditě a právní ochranu). Při započtení pojištění trvalých následků, denního odškodného a smrti následkem úrazu už by se ceny pohybovaly od 732 do 2532 Kč.

Chci si sjednat pojištění