Úrazové pojištění od pojišťovny Uniqa

   

Pokud se podíváme na nabídku pojišťovny Uniqa v oblasti pojištění zdravotních rizik, úrazů či smrti, můžeme si vybrat ze dvou základních produktů, které se dále dělí. Jedná se o Úrazové pojištění a produkt Životní a úrazové pojištění. Pojišťovna tak nabízí hned výběr z několika možností.

Budeme-li se bavit o úrazovém pojištění konkrétně, produkt je nazýván SIMPLY. Je vhodný takřka pro kohokoliv. Pro jednotlivce, ale i celé rodiny a kolektivy. Pro zaměstnance, ale i sportovce. Vybere si opravdu každý. Součástí pojištění produktu Simply je krytí pro případ vážných trvalých následků s vysokou částkou a dokonce dvěma připojištěními, dále dopravní pojištění, pojištění plné invalidity a nemocničního odškodného.

Pojištění nabízí vysoké částky v případě potřeby při jakémkoliv úrazu, který je zahrnut v seznamu daných rizik. Samozřejmostí je i možnost si přidat další druhy připojištění, které tak ochrání klienta před dalšími riziky.

Pojišťovna Uniqa nabízí i produkt tzv. Krátkodobého pojištění, které zle sjednat v délce 2 až 31 dní po celé Evropě či po celém světě. Zahrnuje především rizikové aktivity ze seznamu adrenalinových sportů. Zde je zahrnuto mnoho sportů od aerobicu po zorbing. Pro sjednání není třeba žádná prohlídka, stačí prohlášení, že je zdráv a je schopen sportovního výkonu.

Životní pojištění plné výhod

Dalším druhem produktu je kombinace Životního pojištění s připojištěním úrazovým. Zde je velkou výhodou to, že tato kombinace je finančně výhodnější a nabízí i další bonusy a výhody. Tento produkt je vhodný pro všechny, kdo chce zajistit sebe jak v oblasti úrazu či zranění, ale i své blízké v případě smrti nebo trvalých zdravotních potíží.

Pokud jde o samotnou finanční náročnost, není se třeba nijak obávat. Pojišťovna je schopna zkombinovat služby a produkty dle požadavků klienta, ale i jeho finančních možností.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také