Povinné ručení Uniqa

   

V povinném ručení od Uniqy získáte pojištění na limity stanovené zákonem - 35 milionů Kč ve verzi Basic za zajímavé pojistné. Za mírný příplatek s Uniqa získáte ve variantě Super limity výrazně vyšší, a to 50 miliónů Kč při škodách na majetku a 60 miliónů Kč při škodách na zdraví. Případně vyšší 100 milionů a nejvyšší limity 150 milionů Kč pro škody na majetku i na zdraví. Zdarma k tomu získáváte i úrazové připojištění dětí do 15 let a ke všem verzím je základní asistence zdarma. K povinnému ručení s nejvyšším krytím získáte aktuálně dokonce dálniční známku na rok 2012.

Uniqa má i speciální nabídky pro starší vozy ve verzích Max a Ekonom. Povinné ručení Ekonom je nejlevnější varianta pro vozidla provozovaná převážně na území ČR. V případě zahraniční škody je uplatňována spoluúčast 10 tisíc Kč. Pojištění lze sjednat pro osobní vozidla a motocykly s rokem výroby 2007 a starším. Max zahrnuje i škody způsobené živlem na pojištěném vozidle (kroupy, povodeň, vichřice) a odcizením pojištěného vozidla. Lze jej sjednat pro osobní vozidla s rokem výroby 2004 a starším.

Uniqa poskytuje slevu 5 % z celkové částky jako bonus za každý rok bez nehod a možnost využít 24 hodin denně služeb základní asistence. Můžete si ale připlatit asistenci Komfort, kde už budete mít i službu Profík, která za vás vyřeší nehodu i v případě, že cizí viník nehody neměl povinné ručení. Vyřízení této škody přitom nemá vliv na bonus v povinném ručení ani v havarijním pojištění.

Informace aktuální k 22.3.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?