Pojištění majetku od Uniqy, Domov & zázemí Top 1

   

Domov & zázemí Top 1 jen nový produkt pojišťovny Uniqa pro kombinované pojištění domácností a staveb - rodinných domků, rekreačních objektů a bytů v osobním vlastnictví. Toto pojištění je přitom vhodné i pro rozestavěné budovy.

Pojišťovna rozeznává základní varianty pojištění Standard a Basic. Varianty se liší výší pojistného plnění a počtem škodních rizik.U typu Standard jde připojistit i obsah garáže na jiné adrese i odpovědnost za škodu. Pojištěn je celý obsah bytu, včetně součásti staveb a příslušenství budovy, například oken.

U typu Domov & zázemí Top 1 jsou movité věci na určitou dobu s omezením pojistné částky pojištěny i mimo pojištěný byt, například v internátních školách, hotelových pokojích, v opravně či v servisu. U pojištění domu je pojištěna hlavní budova a všechny vedlejší budovy, které neslouží k bydlení a přitom mají pevné základy nebo ukotvení, zdi a ploty ohraničující pozemek, terasy a pergoly spojené s budovou, vodní čerpadla, přívodní a odváděcí potrubí, anténní zařízení, solární zařízení a dokonce i odpovědnost za škodu vyplývající z vlastnictví budovy a pozemku, včetně odpovědnosti za držení psa.

Aktuálně k nové smlouvě pojištění domova nabízí pojišťovna zdarma službu MeteoUniqa s včasnou předpovědí nepříznivého počasí, která může pomoci uchránit váš majetek.

Informace aktuální k 22.3.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>