Havarijní pojištění Uniqa

   

Havarijní pojištění nabízí Uniqa pod názvem Kasko hned v pěti variantách Basic, Odcizení, Komplet, Max a Super.

Při přijetí do pojištění doporučuje Uniqa u většiny vozidel alespoň minimální zabezpečení - pískování skel a registraci vozu v databázi OCIS. Při pískování skel poskytuje smluvní partner Cebia řidičům 50 % slevu, při registraci vozu v OCIS zase sleví Uniqa 10 % z ceny havarijního pojištění. V případě ojetého vozidla dokonce vyžaduje Uniqa fyzickou prohlídku vozidla s fotodokumentací - VINFOTO, která realizují pracovníci pojišťovny nebo více než 500 smluvních pracovišť Cebia.

Druhy havarijního pojištění:

Kasko Basic je pojištění určené hlavně pro venkovské řidiče, kteří se mohou ve svém vozidlem střetnout se zvěří. Toto pojištění proto zahrnuje živelní škody (vichřice, povodeň, kroupy), střet se zvěří, poškození vozidla padajícími předměty (strom, kameny) a asistenci Komfort.

Kasko Odcizení je pojištění hlavně pro případ odcizení vozidla, takže zahrnuje rizika odcizení vozidla nebo jeho části a živelní škody, tento produkt nekryje riziko havárie, vandalismu ani nárazu věci.

Kasko Komplet je všestranné pojištění, které zahrnuje rizika havárie, odcizení vozidla nebo jeho části, živelní škody, vandalismus a také pád či náraz věci. Tato varianta zahrnuje dokonce i poškození měkkých částí vozidla (například kabeláže) drobnými zvířaty.

Kasko Max je jakési Kasko Komplet Plus, které kromě výhod verze Komplet nabízí i pojistnou ochranu GAP, kdy vám při havárii náleží pojistné plnění až do výše pořizovací ceny vozu. K tomu také bezplatné pojištění všech skel vozidla, pojištění asistence Komfort zdarma a příspěvek na zapůjčení náhradního vozidla.

Kasko Super je nejvyšší varianta havarijního pojištění u Uniqy. Kromě výhod verze Max zahrnuje i službu opravy vozu při totální škodě, když je to pro vás výhodnější, například při leasingu či úvěru. Zároveň toto pojištění obsahuje nejvyšší limity pro opravu ze všech havarijních produktů.

K havarijnímu pojištění mají klienti možnost dokoupit připojištění čelního skla, připojištění zavazadel, úrazové připojištění sedadel pro řidiče i spolujezdce, asistenční službu s rozšířenou asistencí, ale také pojištění právní ochrany vozidla, které Uniqa poskytuje ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S.

Satelitní sledování Safe Line

Uniqa nabízí i speciální autopojištění SafeLine, které vám může při nehodě zachránit život. Jde o zařízení zabudované v palubní jednotce auta, které je neustále ve spojení s centrálou. V případě nehody crash sensor automaticky vyšle nouzový signál a spustí poplach. Pokud se dispečinku nepodaří s vámi spojit, tak je na místo vyslána záchranná jednotka. Podobně to je i v případě odcizení vozidla. Když centrála zaznamená neoprávněný pohyb vozu, tak sleduje v Česku i v zahraničí pohyb vozidla a ve spolupráci s policií jej dokáže zajistit.

Toto autopojištění vám dokonce může i ušetřit peníze. Získáte totiž od Uniqy slevu z kompletního havarijního pojištění 5 % nebo až 20 % podle vybrané varianty. Další slevu až 25 % získáte z pojistného za havarijní pojištění a povinné ručení v závislosti na počtu ujetých kilometrů. Volitelným doplňkem za příplatek ke službě SafeLine je elektronická kniha jízd přístupná online na internetu.

Uniqa umí předpovídat počasí

Uniqa momentálně nabízí zdarma ke sjednání povinného ručení či havarijního pojištění zajímavou službu MeteoUniqa. Jedná se o službu, která vás prostřednictvím SMS a emailu bude včas informovat o nepříznivém počasí, takže díky tomu možná zabráníte nehodám, které by v nepřízni počasí hrozily.

Informace aktuální k 22.3.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také