Cestovní pojištění Uniqa

   

V rámci Uniqa pojišťovny lze sjednat cestovní pojištění na cesty turistické, zimní a pracovní jak po celé Evropě, tak po celém světě. Uniqa nabízí mnoho zajímavých variant. Jednou z možností, která jistě zaujme časté cestovatele je zlevněné pojištění po dobu jednoho roku s neomezeným počtem krátkodobých výjezdů.

Nebaví Vás časté docházení na pobočku? Pojištění online je k dispozici nonstop. Pojišťovna myslí i na rodiny s dětmi. Výhodný tarif rodina mile překvapí, sjednat mohou i páry. Při první uzavřené smlouvě bonus v hodnotě 10% slevy, nezávazná kalkulace a mnoho dalšího.

Pojišťovna nabízí dva druhy tarifů, základní tarif pro ty, kteří se spokojí pouze s pojištěním léčebných výloh a asistenčních služeb (různé výše pojistných částek dle uvážení klienta), pro vyšší krytí s více riziky mohou pojištěnci využít pojištění léčebných výloh, pojištění asistenčních služeb, připojištění smrti následkem úrazu, připojištění trvalých následků úrazu, připojištění nemocničního odškodného, připojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci třetí osoby, pojištění zavazadel, připojištění zimních sportů, připojištění rizikových sportů (dle náročnosti), pojištění stornovacích poplatků, pojištění náhrady dovolené nebo pojištění domácího zvířete. Za maximální dobu trvání pojištění je považován kalendářní rok s počtem 366 dní a minimální dobou je jeden den.

Informace aktuální k 24.9.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?