Uniqa pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevUniqa pojišťovna a.s.
AdresaEvropská 136/810, 160 12 Praha 6, Česká republika
Telefon+420 225 393 111
Bezplatná linka800 120 020
E-mailuniqa@uniqa.cz
Webwww.uniqa.cz

   

 

Produkty pojišťovny Uniqa

Povinné ručení

       

U pojišťovny Uniqa získáte povinné ručení na limity stanovené zákonem za zajímavé pojistné. Nově je v nabídce ale i povinné ručení s ojedinělým pojistným limitem do 150 milionů Kč.

Více info  

Havarijní pojištění

       

Havarijní pojištění nabízí Uniqa pod názvem Kasko v třech variantách Kopletní, Havárie a živel a Odcizení.

Více info  

Cestovní pojištění

       

V rámci Uniqa pojišťovny lze sjednat cestovní pojištění na cesty turistické, zimní a pracovní jak po celé Evropě, tak po světě.

Více info  
 

Životní pojištění

       

Uniqa nabízí celou řadu variant životního pojištění, k nejznámějším patří celoživotní program Akord a dětský program Motýlek.

Více info  

Pojištění majetku

       

Domov & zázemí Top 1 jen nový produkt pojišťovny Uniqa pro kombinované pojištění domácností a staveb. Toto pojištění je přitom vhodné i pro rozestavěné budovy.

Více info  

Úrazové pojištění

       

Pojišťovna Uniqa nabízí Úrazové pojištění a produkt Životní a úrazové pojištění. Klient pojišťovny má hned na výběr z několika možností.

Více info  
   

Historie

Uniqa pojišťovna funguje na českém trhu roku 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem je největší rakouská pojišťovací skupina Uniqa International Versicherungs-Holding GmbH. Koncern působí v Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Itálii, Kosovu, Lichtenštejnsku, Maďarsku, Německu, Makedonii, Polsku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku, Srbsku, Švýcarsku a na Ukrajině.

V červenci 2011 došlo ke strukturálním změnám, když se kromě výměny vedení koncern rozdělil do tří částí na UNIQA Rakousko, Uniqa International a Raiffeisen pojišťovna, která se bude soustředit na spolupráci s bankovní skupinou Raiffeisen.

Získaná ocenění

Produkt Rizikové životní pojištění s dividendou (RŽPD) byl zvolen v anketě Banka roku pořádané Fincentrem nejlepším životním pojištěním roku 2010. V soutěži Zlatá koruna 2011 pak obdržel bronzovou korunu v životním pojištění.