Úrazové pojištění od pojišťovny Triglav

   

V nabídce pojišťovny Triglav nenaleznete klasické investiční nebo kapitálové životní pojištění, ale pouze úrazové pojištění. Toto pojištění se vyplatí uzavřít, pokud se chcete vyhnout finančním rizikům souvisejícím s úrazy a jejich možnými trvalými následky. Výhodou úrazového pojištění je také to, že má mezinárodní platnost.

Úrazové pojištění je u pojišťovny Triglav nabízeno ve dvou kategoriích - pro děti do 15 let nebo pro dospělé od 16 do 65 let. Základním pojištěním, které je sjednáváno vždy, je pojištění pro případ smrti a pojištění pro případ trvalého poškození zdraví. V obou případech je podmínkou, aby tyto situace nastaly v důsledku úrazu. K tomu si navíc můžete sjednat doplňková připojištění, které vám zajistí, že budete dostávat denní odškodné po nezbytnou dobu léčení úrazu nebo že vám bude vypláceno denní odškodné po dobu vaší hospitalizace v nemocnici.

Při výpočtu ceny pojistného hraje důležitou roli povolání dané osoby. Pokud tedy vykonáváte povolání, u kterého je vyšší riziko vzniku úrazu, pak samozřejmě musíte počítat s o něco vyššími částkami. Rovněž je důležité to, zda se ve svém volném čase věnujete i jiným sportům, než jsou např. šachy, kulečník nebo badminton. Dále si zvolíte pojistnou částku, na kterou chcete být pojištěni, a datum, od kterého má být pojištění zahájeno (může se jednat již o následující den).

Denní odškodné za nezbytnou dobu léčení se může pohybovat od 200 do 500 Kč. Na pobyt v nemocnici si můžete sjednat denní odškodné v rozsahu od 200 do 1 000 Kč. V případě smrti v důsledku úrazu může být vaší rodině vyplacena částka od 200 tisíc do 2 milionů Kč. Při placení pojistného si můžete vybrat, zda jej chcete uhradit jednorázově za celý rok, nebo jestli jej budete platit ve čtvrtletních nebo pololetních intervalech. Pokud cena pojistného přesáhne 2 200 Kč, obdržíte zdarma poukaz na cestovní pojištění. Úrazové pojištění je velmi výhodné uzavřít online - získáte díky tomu 20% slevu.

 

Informace aktuální k 10.9.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také