Povinné ručení od pojišťovny Triglav

   

Triglav pojišťovna momentálně nabízí povinné ručení ve dvou základních variantách Basic a Exclusive.

Basic

První z nich s názvem Basic poskytuje limity krytí v rámci škody na zdraví, škody na věci a ušlého zisku do 35 milionů Kč. Dále je jeho součástí asistenční služba Základ s rozsahem asistence na území České republiky a Evropy a pojištění právní ochrany.

Exclusive

Druhou variantou je povinné ručení Exclusive, které nabízí hrazení škod na majetku a zdraví až do výše 70 milionů korun. Zároveň poskytuje krytí v případě smrti (100 tisíc Kč) a trvalých následků (200 tisíc Kč). V povinném ručení jsou zdarma zahrnuty asistenční služby PLUS pro případ nehody vozidla, úrazové pojištění řidiče a pojištění právní ochrany pojištěného s limitem 30 000 Kč.

Bonusy a připojištění

Akční nabídku představuje bonus až 60 % za bezeškodní průběh. První bonus může pojistitel získat už od dvanáctého měsíce rozhodné doby. Jako doplňková pojištění si můžete sjednat pojištění zavazadel se spoluúčastí, pojištění skel vozidla, havarijní pojištění a pojištění nákladů na zapůjčení náhradního vozidla bez spoluúčasti.

Asistenční služba Základ je automatickou součástí smlouvy povinného ručení nebo havarijního pojištění a zahrnuje pomoc v případě pojistné události, ale i nedostatečného množství provozních náplní, vybití akumulátoru, úniku vzduchu z pneumatik, zlomení nebo ztráty klíčů.

Informace aktuální k 23.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?