Cestovní pojištění od pojišťovny Triglav

   

Základním produktem, který naleznete v nabídce Triglav pojišťovny, je dlouhodobé cestovní pojištění. Platí po dobu jednoho roku a můžete jej využívat pro opakované výjezdy do zahraničí - ať už se jedná o rekreační pobyty nebo služební cesty. Můžete si zvolit mezi individuálním a zvýhodněným rodinným pojistným. Kromě toho nabízí Triglav pojišťovna také krátkodobé pojištění s platností 7, 12 nebo 30 dnů.

Ve všech případech si můžete vybrat mezi dvěma variantami pojistných limitů - Standard a Nadstandard. V prvním případě můžete počítat s uhrazením léčebných výloh v zahraničí do výše 1,75 mil. korun, u rozšířené varianty je tento limit navýšen až na 3 mil. korun. Varianta Nadstandard vám zajistí pojištění zavazadel, storna cesty nebo proplacení návštěv příbuzných osob. O něco vyšší jsou také limity na zubní ošetření, pojištění trvalých následků úrazu nebo pojištění škody způsobené na majetku nebo zdraví jiných osob. Součástí každého cestovního pojištění je nonstop asistenční služba AXA Assistance, která vám v zahraničí pomůže s hledáním vhodného zdravotnického zařízení a zajistí komunikaci s vaší rodinou.

U ročního pojistného je třeba věnovat pozornost podmínce, že délka jednotlivých výjezdů do zahraničí by neměla přesáhnout 40 dnů. Celkový počet těchto výjezdů však není nijak limitován. Pokud si sjednáte cestovní pojištění v tarifu Triglav Rodina, pak se bude jeho platnost vztahovat také pro vašeho partnera či partnerku a neomezený počet dětí. Jednotlivé pojištěné osoby potom mohou cestovat do zahraničí v libovolných termínech, a to i nezávisle na sobě. Kromě pojištění pro oblast Evropy (do které jsou zahrnuté také Turecko, Izrael, Tunisko, Egypt a Kanárské ostrovy) si můžete vybrat také variantu Svět A (celý svět bez USA, Kanady, Austrálie, Číny a Japonska) a Svět B (všechny země světa).

Pojištění online

Krátkodobé pojištění je u Triglav pojišťovny možné sjednat pouze online. Roční pojištění sice můžete uzavřít také na pobočce, určitě se však vyplatí možnost výhodné 20% slevy při sjednání přes internet. Pro orientaci uvedeme, že cena 12denního standardního pojištění pro oblast Evropy činí pro jednu osobu 249 Kč. Roční pojištění vás při zadání stejných parametrů vyjde na 799 Kč.

 

Informace aktuální k 30.8.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?