Pojištění majetku od Slavia pojišťovny

   

Slavia pojišťovna nabízí klasické pojištění domácnosti a nemovitostí, má ale v nabídce i speciální pojištění psů a koček.

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Do pojištění nemovitosti náleží pojištění bytu, pojištění rodinného domu, pojištění rekreačního objektu a pojištění vedlejší stavby. Do pojištění domácnosti patří například i věci uložené v garáži. Náklady hrazené ze základního pojištění domácnosti nebo nemovitosti se vztahují na požár, výbuch, blesk, vichřici, pád stromů, náraz letadla, náraz vozidla, zemětřesení, sesuv půdy, zřícení skal, vodovodní škodu, kanalizační škodu a tíhu sněhu.

Doplňková pojištění lze sjednat na povodeň, odcizení, vandalismus včetně graffiti, pojištění odpovědnosti členů domácnosti za škody a pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti. Asistenční služby Standard (telefonická pomoc a organizace při havárii) jsou zdarma v rámci služeb. Verze asistenčních služeb Nadstandard (navíc kromě zajištění i úhrada za práci řemeslníků při havárii v limitu do 2x 2000 Kč za rok) je za příplatek 99 Kč za rok.

Dále Slavia pojišťovna nabízí pojištění měst a obcí a pojištění agentur práce pro případ úpadku. Pro firmy pak dále pojištění firemního majetku a technická pojištění stavebně montážních rizik, pro stroje a elektroniku. Momentálně je nabízena 15% sleva na všechna pojištění sjednaná online.

Informace aktuální k 23.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>