Havarijní pojištění od Slavia pojišťovny

   

Základní allriskové havarijní pojištění Slavia kryje pojistná nebezpečí pro případ náhlého zničení nebo poškození vozidla v důsledku havárie, zničení vozidla požárem, výbuchem, úderem blesku, vichřicí, krupobitím, pádem stromů, stožárů nebo jiných předmětů, které nejsou součástí vozidla, vandalismem a odcizení celého vozidla nebo jeho částí.

Lze se připojistit proti poškození čelního skla, sedadel proti trvalým následkům úrazu nebo smrti, nestandardní výbavu a pojištění asistenčních služeb. Havarijní pojištění má převoditelný bonus od jiného pojistitele. Převodem celého bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění tak ušetříte až 50% z ceny havarijního pojištění.

Za každý jeden rok bezeškodného průběhu se zvyšuje bonus o 5 %. Momentálně je nabízena 15 % sleva na všechna pojištění sjednaná online. Zajímavostí je další sleva 10 % pro sjednání smluv online, pokud se stanete fanoušky Slavie pojišťovny na facebooku.

Speciálním produktem k havarijnímu pojištění Slavia pojišťovny je pojištění Kryštof, které vás může ochránit před dopravními pokutami nebo při ztrátě řidičského průkazu. Při pojistné události totiž pojišťovna uhradí dopravní pokuty ve správním řízení, zmírní finanční ztrátu při odebrání řidičského průkazu a zajistí úhradu právních služeb.

Toto pojištění lze uzavřít ve variantách Ekonomik a Profesionál. Pojišťovna nabízí bonus po prvním roce bezeškodního průběhu ve výši 30 % a po druhém roce bezeškodního průběhu 50 %, slevu ve výši 30 % poskytuje pro skupiny čtyř a více řidičů.

Informace aktuální k 9.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také