Cestovní pojištění od Slavia pojišťovny, Europojištění

   

Cestovní pojištění pojišťovny Slavia lze sjednat v několika variantách. Pro cesty po Evropě lze sjednat cenově výhodné EUROPOJIŠTĚNÍ. Nabízí se ve variantách Turista - nejlevnější cestovní pojištění do Evropy již od 1 Kč denně pro běžné cesty a sporty s výjimkou rizikových a Profesionál - cestovní pojištění do Evropy pro běžné i pracovní cesty nebo náročné sportovní aktivity.

Mezi speciální akce Europojištění patří i možnost výhodné ceny pro rodinu (max. 2 dospělí a 2 děti), která může cestovat po Evropě pouze za 710 Kč/ročně. Dále nabízí Europojištění výrazné slevy pro skupiny od tří osob.

Další variantou je cestovní pojištění SVĚT, které zahrnuje pojištění na turistické cesty, pracovní cesty a aktivity v rámci celého světa u krátkodobých pobytů. pojištění léčebných výloh.

V rámci balíčku cestovního pojištění je klientům poskytnuto úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti občanů za škody, pojištění osobních věcí a zavazadel, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění nevyužité dovolené, pojištění únosu letadla, pojištění storna zájezdu, pojištění nákladů veterinární léčby. Dále je možné pojistit na cestu své domácí mazlíčky. Momentálně je nabízena 15% sleva na všechna pojištění sjednaná online.

Informace aktuální k 23.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?