Slavia pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevSlavia pojišťovna a. s.
AdresaRevoluční 1, Praha 1, 110 00, Česká republika
TelefonInfolinka: 255 790 111
E-mailinfo@slavia-pojistovna.cz
Webwww.slavia-pojistovna.cz

   

 

Produkty Slavia pojišťovny

Povinné ručení

       

Povinné ručení Slavia pojišťovny si mohou klienti sjednat ve dvou variantách Základ a Profi. Navíc zdarma získají na 1 rok originální pojištění přestupků na komunikacích Kryštof.

Více info  

Havarijní pojištění

       

Speciálním produktem k havarijnímu pojištění Slavia pojišťovny je pojištění Kryštof, které vás může ochránit před dopravními pokutami nebo při ztrátě řidičského průkazu.

Více info  

Cestovní pojištění

       

Cestovní pojištění lze u Slavia pojišťovny sjednat v několika variantách. Pro cesty po Evropě je lze sjednat cenově výhodné Europojištění.

Více info  
 

Zdravotní připojištění

       

Slavia pojišťovna nabízí pojištění nadstandardní zdravotní péče, dále pojištění bezkrevní léčby a pojištění cizinců.

Více info  

Pojištění majetku

       

Slavia pojišťovna nabízí klasické pojištění domácnosti a nemovitostí, má ale v nabídce i speciální pojištění psů a koček.

Více info  

Pojištění domácích mazlíčků

       

Slavia pojišťovna nabízí pro majitele čtyřnohých domácíh mazlíčků Pojištění psů a koček, které kryje jejich případné léčebné výlohy a slibuje úhradu až 120 000 Kč ročně.

Více info  
 

Úrazové pojištění

       

Hlavním produktem úrazového pojištění od Slavia pojišťovny nese název Zdraví+.

Více info  
 

Historie

Slavia pojišťovna je jednou z prvních pojišťoven, které se zapojily do českého trhu hned po demonopolizaci pojišťovacích služeb po roce 1989. Současná podoba pojišťovny Slavie navazuje na více než stopadesátiletou tradici kapitály a důchody pojišťující banky Slavie, jejíž základy byly položeny již v roce 1868. Vznik bankovního tělesa Slavie podporoval dokonce František Palacký.

Novým vlastníkem Slavia pojišťovna a.s. se v dubnu 2006 stala Capital Management Company, a. s., společnost s dlouholetým a velmi úspěšným fungováním na pojistném trhu v České republice. Slavia pojišťovna dnes nabízí širokou nabídku produktů zaměřených na pojištění osob a majetků u fyzických i právnických subjektů.

Získaná ocenění

V roce 2008 byla Slavia pojišťovna byla oceněna certifikátem ČSN QMS ISO 9001:2001, jenž poskytuje záruku kvality produktů a služeb pro klienty.