Havarijní pojištění od Servisní pojišťovny

   

Základní pojištění je možné sjednat v rozsahu Allrisk proti poškození nebo zničení živelní událostí, havárií, vandalismem nebo odcizením. Územní rozsah pojištění je na celou Evropu.

Při závazku zákazníka, že jeho motorové vozidlo bude zabezpečeno se poskytuje sleva na pojistném podle toho, jakou kombinaci zabezpečovacích zařízení si zákazník vybral - 10 % na mechanické zabezpečení pevně spojené s vozidlem blokující převody vozidla (například Construct, Defend Lock), 20 % na zařízení pro aktivní lokalizaci odcizeného vozidla na principu aktivovatelného vysílače/ přijímače ve vozidle, s celorepublikovou působností, které je napojeno na centrální vyhledávací systém (Lo Jack, Patriot), 30 % pak při kombinaci obou způsobů zajištění vozidla.

Jako doplňkové pojištění lze sjednat nonstop asistenci, pojištění mimořádné výbavy, pojištění čelního skla, které lze ale sjednat jen pro vozidla do 3 let od uvedení do provozu a pojištění nákladů na zapůjčení náhradního vozidla. Náhradní vozidlo může být pouze do celkové hmotnosti do 3 500 kg.

Speciální havarijní pojištění pro motocykly je u Servisní pojišťovny ve dvou variantách pod názvy Motocykl maxi - program typu All risk pro jednostopá motorová vozidla a Motocykl mini - s ochranou proti havárii a živelné pohromě u jednostopých motorových vozidel. Toto pojištění poskytuje výhodnější podmínky pro motorkáře než kdyby bylo sjednáno v rámci pojištění vozidel.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také