Pojištění proti rakovině prsu

 

Rakovina prsu je jednou z nejčastějších chorob, která se mezi ženami objevuje. A počet onemocněných stále roste. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že díky značné medializaci a podpoře slavných osobností, je zájem o rakovinu prsu, prevenci a léčbu mnohem větší.

Pojistěte se

Věděli jste, že existuje pojištění proti rakovině prsu? Samotná léčba rakoviny prsu je velmi nákladná a tak se vhodnou volbou pojistného můžeme dobře chránit proti nečekaným finančním výdajům.

Proč jej ale zvolit? Pojištění rakoviny prsu má hned několik výhod. Je to včasná prevence proti výpadku pravidelného příjmu, kdy se pacient nemůže věnovat práci. Peníze tak mohou být použity na chod domácnosti. Samotná léčba nebo nadstandardní léčba vyžaduje jisté finance, které lze opět použít právě na tyto účely. Také peníze lze použít na moderní protonovou léčbu, kterou pojišťovny zatím neproplácí.

Je to dobrá volba?

Karcinom prsu se může objevit u kohokoliv. Volba je to tak jistě dobrá. Pojištění totiž nemusí být jen na rakovinu prsu, ale může být i v kombinaci s pojištěním pohlavních orgánů. Takový produkt je určený všem od 18 do 55 let.

Při volbě tohoto pojištění se vyplatí porovnávat. Na trhu jsou hned 4 druhy od 4 různých pojišťoven. Každá z nich nabízí jiné výhody. A to jak v cenové relaci, tak i ve výši pojistného a konkrétního pokrytí. Pojištění lze objednat z pohodlí domova pomocí internetu. Samozřejmě si před sjednáním dostatečně přečtěte všechny podmínky, abyste následně nebyli zaskočeni.

Konkrétní příklad pojištění nabízí ING. Za cenu 200 Kč měsíčně vám tak může vyplatit částku až 750 000 Kč.

Datum poslední úpravy: 25. června 2013