Adria Way

       

Cestovní pojišťovna Adria Way byla založena v roce 1998. Právní formou je družstvo a soustředí se na zprostředkování cestovního pojištění.

Více info  

Aegon

       

Společnost Aegon svou činnost v České republice zahájila v dubnu 2005 jako specialista na prodej investičního životního pojištění.

Více info  

AIG

Činnost v České republice zahájila pojišťovna už v roce 1992 jako První americko - česká pojišťovna.

Více info  
 

AIM

       

AIM Czech republic je součástí mezinárodní skupiny MAI Insurance Group(MAI), která je poskytovatelem specializovaných pojišťovacích služeb ve střední a východní Evropě již od roku 1990.

Více info  

Allianz

       

Pojišťovna Allianz funguje na českém trhu od roku 1993 a za dobu svého působení si vydobyla třetí místo na trhu.

Více info  

Axa

       

Pojišťovna AXA začala svou činnost na českém trhu roku 1998, AXA Česká republika je členem globální skupiny AXA, jenž je považována za jednoho z celosvětových lídrů v oblasti finančního zabezpečení.

Více info  
 

BNP Paribas Cardif

       

Od června 2011 se pojišťovna přejmenovala na BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s. a specializuje se na oblast skupinového pojištění pro bankovní domy.

Více info  

Česká podnikatelská pojišťovna

       

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. působí na českém trhu od svého založení roku 1995. Jejím jediným akcionářem je od roku 2005 Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

Více info  

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna má za sebou dlouhou tradici, neboť na český trh vstoupila roku 1991 jako jeden z prvních podniků po uvolnění poměrů v bankovnictví.

Více info  
 

ČSOB pojišťovna

       

Současná ČSOB pojišťovna je čtvrtým největším subjektem na českém trhu, který nabízí univerzální služby, životní a neživotní pojištění pro fyzické i právnické osoby.

Více info  

D.A.S.

       

D.A.S. pojišťovna právní ochrany a.s. působí jako specializovaná pojišťovna na českém pojišťovacím trhu od roku 1995 a zajišťuje klientům kompletní právní servis bez vynaložení dalších finančních prostředků.

Více info  

EGAP

       

Společnost EGAP je součástí systému státní podpory exportu a poskytuje pojišťovací služby všem vývozcům českého zboží, služeb a investic.

Více info  
 

Ergo pojišťovna a.s.

       

Ergo pojišťovna a.s., člen koncernu ERGO, vstoupila na český trh v roce 1994 pod názvem Victoria Volksbanken. V září roku 2012 se ale přejmenovala na Ergo pojišťovnu.

Více info  

Euler Hermes Čescob

       

Euler Hermes Čescob, úvěrová pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1997 jako první specializovaná soukromá úvěrová pojišťovna v České republice.

Více info  

Evropská Cestovní Pojišťovna

       

Evropská cestovní pojišťovna od roku 1993 na českém trhu nepřímo navazuje na Evropskou akciovou společnost pro pojišťování nákladů a cestovních zavazadel působící zde od roku 1920.

Více info  
 

Generali

       

Roku 1993 vstoupila Generali pojišťovna znovu na český trh, tentokrát posílena zázemím mezinárodního pojišťovacího koncernu Erste Allgemeine Versicherungs-AG.

Více info  

Halali

       

Pojišťovna Halali se zaměřuje na pojištění mysliveckých spolků a sdružení, pro které nabízí skupinové a individuální smlouvy pojištění.

Více info  

Hasičská vzájemná pojišťovna

       

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. byla založena v Brně již v roce 1900, jedná se tak o jednu z nejstarších pojišťovacích institucí na území České republiky.

Více info  
 

Komerční pojišťovna

       

Komerční pojišťovna započala své působení na českém trhu k 1. září 1995. Od té doby nabízí univerzální bankovní a pojišťovací produkty pro fyzické i právnické osoby.

Více info  

Kooperativa

       

Vznik Kooperativa pojišťovny se datuje rokem 1993. Hlavním akcionářem Kooperativy je Wiener Städtische Allgemeine Versicherung AG.

Více info  

Maxima

       

Maxima pojišťovna působí na českém trhu od roku 1994 a zaměřuje se na životní a neživotní pojištění a poradenství při volbě optimálního pojistného krytí.

Více info  
 

MetLife pojišťovna

       

MetLife pojišťovna a.s. vznikla na podzim roku 1992 jako jedna z prvních univerzálních pojišťoven se stoprocentní zahraniční kapitálovou účastí v České republice.

Více info  

NN pojišťovna

       

NN životní pojišťovna je společnost s bohatou historií zabývající se především pojišťovnictvím a správou investic. Své služby nabízí ve více než 18 zemích.

Více info  

Pojišťovna České spořitelny

       

Pojišťovna České spořitelny byla českým soukromým kapitálem založena v roce 1992. Od září roku 2008 je Pojišťovna České spořitelny součástí zahraničního bankovního konglomerátu Vienna Insurance Group.

Více info  
 

Pojišťovna VZP

       

Pojišťovna VZP a.s. vznikla 16. ledna 2004 jako dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky. Od doby svého vzniku nabízí pojišťovací produkty pro soukromé osoby.

Více info  

Servisní pojišťovna

       

První česká servisní pojišťovna byla založena v roce 1997 a kapitálově jde o ryze českou společnost. Specializuje se na havarijní pojištění vozidel a motocyklů.

Více info  

Slavia pojišťovna

       

Slavia pojišťovna je jednou z prvních pojišťoven, které se zapojily do českého trhu hned po demonopolizaci pojišťovacích služeb po roce 1989.

Více info  
 

Triglav

       

Triglav pojišťovna působí na českém trhu od roku 2004. Je součástí mezinárodní Skupiny Triglav, která je nejsilnější pojišťovací skupinou v Jihovýchodní Evropě.

Více info  

Union pojišťovna

       

Union pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1992. Působí jak na českém, tak slovenském trhu. Ve své nabídce má širokou škálu produktů životního, neživotního a individuálního zdravotního pojištění pro soukromé i firemní klienty.

Více info  

Uniqa

       

Uniqa pojišťovna funguje na českém trhu roku 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem je největší rakouská pojišťovací skupina Uniqa International Versicherungs-Holding GmbH.

Více info  
 

Vitalitas

       

Vitalitas pojišťovna a.s. je na českém pojistném trhu aktivní od roku 2003. Specializuje se na cestovní, životní a úrazové pojištění.

Více info  

Wüstenrot

       

Společnost Wüstenrot zahájila svou činnost v České republice roku 1993 a v rámci skupiny poskytuje klasické pojištění, životní pojištění, stavební spoření i hypoteční banku.

Více info  
 

Pojišťovny v ČR

Tyto stránky vám přináší přehled všech komerčních pojišťoven působících na trhu v České republice a také přehled naprosté většiny jejich produktů.

U každé pojišťovny najdete nabídku povinného ručení, havarijního pojištění, cestovního pojištění, životního pojištění, penzijního připojištění a pojištění majetku. Samozřejmě v případě, že daná pojišťovna má některý z těchto produktů ve své nabídce. U produktů zpravidla najdete i přehled bonusů a výhod, kterými se od sebe pojišťovny navzájem odlišují. Nechybí zde ani stručná historie každé pojišťovny a kontakty, včetně adres, telefonů a e-mailů.

Informace jsou průběžně aktualizovány a stránky mají za cíl pomoci vám při výběru vhodných produktů nebo pojišťovny pro vaše potřeby. Další informace naleznete i v aktualitách a cenové srovnání vám usnadní naše porovnávače.