Cestovní pojištění od Pojišťovny VZP

   

Cestovní pojištění od VZP Pojišťovny je vhodné jak pro jednorázové turistické či pracovní cesty, tak i pro krátkodobé nebo dlouhodobé pobyty v zemích EU či jinde po celém světě. Součástí systému cestovního pojištění jsou i služby asistenční služby AXA Assistence, jenž je pojištěncům k dispozici 24 hodin denně v českém jazyce.

Balíček pojištění OPTIMAL je vhodnou variantou k pokrytí základních rizik, které mohou při cestě do zahraničí nastat. Obsahuje vedle pojištění léčebných výloh i úrazové pojištění, pojištění osobních věcí a pojištění odpovědnosti za škodu. Lze jej sjednat již od částky 33 Kč pro dospělou osobu na den. Pojišťovna VZP má v nabídce i menší balíček pojištění MINI, který zahrnuje pojištění léčebných výloh a pojištění odpovědnosti za škodu. Jeho cena je od 23 Kč pro dospělou osobu na den.

Součástí nabídky jsou také různá doplňková pojištění. Lze si tímto způsobem sjednat úrazové pojištění, pojištění osobních věcí, pojištění odpovědnosti za škodu při cestách a pobytu, možnost stornování zájezdu a náklady slovenské horské záchranné služby.

Informace aktuální k 4.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?