Pojišťovna České spořitelny

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevPojišťovna České spořitelny a. s., Vienna Insurance Group
AdresaNáměstí Republiky 115, 530 02 Pardubice, Česká republika
Telefon956 777 222
E-mailinfo@pojistovnacs.cz
Webwww.pojistovnacs.cz

   

 

Produkty Pojišťovny České spořitelny

Životní pojištění

       

Pojišťovna České spořitelny se specializuje na životní pojištění. Jejím nejznámějším produktem je komplexní Flexi životní pojištění.

Více info  
 

Historie

Pojišťovna České spořitelny byla českým soukromým kapitálem založena v roce 1992. V lednu 1993 zahájila svoji pojišťovací činnost pod názvem Živnostenská pojišťovna. Poskytovala pojišťovací služby především pro nastupující podnikatelskou sféru. S rozvojem pojišťovací činnosti se začala rozšiřovat také nabídka pojistných programů pro občanskou veřejnost.

V roce 1995 vstoupila na český trh Česká spořitelna, která svým kapitálem přinesla Živnostenské pojišťovně zázemí jedné z nejsilnějších pojišťovacích a bankovních společností na českém trhu. Od září roku 2008 je Pojišťovna České spořitelny součástí zahraničního bankovního konglomerátu Vienna Insurance Group.

Získaná ocenění

Pojišťovna České spořitelny zvítězila hned ve dvou kategoriích soutěže Hospodářských novin o titul Nejlepší pojišťovna 2011. Získala jak cenu Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2011, tak nejvyšší ocenění v hlavní kategorii Nejlepší pojišťovna 2011. V roce 2011 získalo již třetím rokem po sobě FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny ocenění Životní pojištění roku v soutěži Zlatá koruna. Poprvé tento produkt zvítězil už v roce 2008 ve všech kategoriích týkajících se životního pojištění v rámci soutěže Pojišťovna roku. Tentýž finanční produkt zvítězil i v roce 2009 v rámci soutěže Fincentrum Banka roku v kategorii Životní pojištění roku 2009.