Nejlevnější povinné ručení

       

Povinné ručení v současné době nabízí na českém trhu 14 pojišťoven a liší se cenou za sjednání, výší limitu plnění i nabídkou doplňkových služeb.

Porovnat nabídky Více info  

Havarijní pojištění

       

Havarijní pojištění chrání vaše vozidlo nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události nebo například vandalismu.

Porovnat nabídky Více info  
 

Pojištění vozidel online

Pojistit své vozidlo musíme povinně dle zákona takzvaným povinným ručením, které nás chrání při škodách způsobených třetím osobám a můžeme havarijním pojištěním, které nás chrání v případě nehody, ale i jiném poškození našeho vozidla, například živly nebo vandaly.

Povinné ručení v současné době nabízí na českém trhu 14 pojišťoven a liší se cenou i nabídkou doplňkových služeb. Zpravidla od pojišťovny můžete získat navíc základní asistenční služby a například úrazové pojištění. Havarijní pojištění chrání vaše vozidlo nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události nebo například vandalismu.

Slevy a bonusy

Pojišťovny odměňují své klienty za věrnost různými bonusy, slevami a dalšími výhodami. Často platí sleva ve výši 5 % při současném sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. U Allianz ale například získáte i 5 % slevu na další pojistné smlouvy (penzijní, životní, majetku).

Bonusy můžete získat i za bezeškodný průběh smlouvy v předchozích letech, což u některých pojišťoven dělá až 30 % slevu (praxe je taková, že bezeškodný průběh si můžete dokonce přenést i k jiné pojišťovně), ale například i za podepsání smlouvy online, to může činit úsporu až 15 %.

Důležité může být i zabezpečení vozidla, například Servisní pojišťovna nabízí slevu na havarijním pojištění podle toho, jakou kombinaci zabezpečení si zákazník vybral od 10 % na mechanické zabezpečení, 20 % za aktivní lokalizaci a 30 % za kombinaci obou způsobů.