Životní pojištění od NN

   

NN pojišťovna se řadí mezi tradiční a stálé lídry na tuzemském trhu. V tom se odvíjí i její bohatá škála v nabídce životních pojištění. Pojišťovna nabízí celkově 3 hlavní druhy tohoto produktu. Jde o Rizikové životní pojištění, Investiční životní pojištění a Kapitálové životní pojištění.

Rizikové pojištění

Tento druh životního pojištění není vhodný pro krytí rizik a zároveň pro vytváření finanční rezervy. Při výhodné cenové nabídce zaručuje vysokou pojistnou ochranu v oblasti rizik poškození zdraví. Konkrétně jde o závažné choroby, úrazy, případ invalidity a další.

Pojišťovna NN pak nabízí celkem 5 produktů z oblastí rizikového životního pojištění. Životní pojištění NN SMART SENIOR je pojištění vytvořené na míru klientům věku nad 55 let, kde je specializace na krytí rizik ve formě úrazů, nemocí a neočekávaných situací pokročilého věku.

Dalším produktem je pak Životní pojištění PROAKTIV (online). Lze jej zřídit online a specializuje se na lidi a aktivním životem, rizika především úrazů a jim podobným. Varianta bez zřízení po internetu umožňuje na jednu smlouvu pojistit celou rodinu, pojištění je velmi flexibilní a lze jej snadno upravit.

Rizikové životní pojištění je zajištěno ve spolupráci s GE Money Bank, v případě invalidity jste zproštěni od placení pojistného a vyznačuje se snadným a flexibilním vytvářením pomocí pojistných balíčků. Dočasné životní pojištění pak využijí milovníci sportů, rizikového povolání nebo hobby, kdy chtějí mít kryta všechna rizika s tím spojená.

Investiční životní pojištění

Pokud chcete spořit a ještě být pojištění, nabízí NN dva produkty. Životní pojištění NN Smart je vhodné především pro mladé lidi. Ničím je neváže, je velmi flexibilní a počítá s řadou rizik ve všech životních situacích. Navíc investujete ve formě podílových fondů s výnosy. Druhým produktem je Investiční životní pojištění, které je nabízeno výhradně přes GE Money Bank. Na výběr jsou pak 3 balíčky připojištění a jiné výhody.

Kapitálové životní pojištění

NN nabízí 3 druhy. Životní pojištění Rodina (na jedné smlouvě celá rodina, vysoká flexibilita a zhodnocení), Kapitálové důchodové pojištění a Kapitálové životní pojištění (obě s příspěvkem zaměstnavatele, vhodné pro úspory na seniorský věk

Informace aktuální k 30.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?