Životní pojištění od pojišťovny Maxima

   

Maxima pojišťovna nabízí Rizikové životní pojištění MaxiEfekt. Tento produkt má několik podkategorií, které jsou základním rozdělením pro klienty, kteří nechtějí sami rozhodovat o konkrétních rizicích a krytí.

Životní pojištění MaxiEfekt

Samotné rozdělení, resp. podkategorií, Rizikového životního pojištění vypadá takto: Pojištnění trvalých následků, Pojištění pracovní neschopnosti, Pojištění hospitalizace, Úrazové pojištění, Úrazové pojištění dětí. Toto rozdělení nabízí již připravené produkty a tak klient není nucen samostatného výběru. Samozřejmě je lze jakkoliv kombinovat a upravovat.

Koncepce životního pojištění od pojišťovny Maxima je pak taková, že pojištění si může připravit každý podle vlastních představ. Je velmi flexibilní. Ať je pro vás priorita pojištění pracovní neschopnosti, úrazové pojištění nebo pojištění majetku, můžete si produkt upravit přesně podle svých představ.

Jaké jsou výhody, které pojišťovna nabízí? Částku si můžete kdykoliv upravit, přidat si nebo ubrat požadovaná rizika. Maxima se tak snaží vyjít vstříc i v případě nečekaných finančních výdajů. Pojišťovna hradí klientovi hospitalizaci v nemocnici, proplácí odškodnění úrazu za každý den léčení a to i bez neschopenky nebo proplácí denní odškodné až do výše 3000 Kč.

Výhodou je pak kombinace s nabídkou připojištění nebo s dalšími produkty. Díky značným bonusům lze výrazně ušetřit.

Informace aktuální k 22.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?