Pojištění majetku od Maxima pojišťovny

   

V případě obavy o svůj majetek nabízí Maxima pojišťovna pojištění majetku. Základní rozdělení produktů je mezi 4 kategorie, Pojištění domácnosti, Pojištění odpovědnosti za škodu občanů, Pojištění nemovitosti a Pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti je určeno pro pojištění veškerého vybavení domácnosti a to včetně všech elektronických a optických přístrojů, peněz, cenin, ale jsou zde započítány i stavební součásti či jízdní kola a jiné. Můžete si jej sjednat na trvale nebo přechodně obývaný byt, nebytové prostory, jako je sklep, garáž nebo komora, dále i pro společné uzamykatelné prostory v budově. Může se týkat i zabezpečeného prostranství nebo budov vedlejších, ale na stejném pozemku jako budova s pojištěným bytem.

Pojištění odpovědnosti za škodu občanů

Jako doplňkové připojištění je pak nabízeno Pojištění odpovědnosti za škodu občanů, někdy nazýváno jako „pojistka na blbost". Vhodné je pro činnosti pojištěného v běžném životě a situacích, ale uplatnění najde i pří provozování sportů, rekreaci a zábavě.

Pojištění nemovitostí

Pojištění nemovitostí pak zahrnuje produkty, jako je Pojištění domu, Pojištění bytu, Pojištění chaty či chalupy a Pojištění garáže. Pojistit si lze ale i další nemovitosti, jako jsou rekreační stavby, fotovoltaické elektrárny, studny, hroby a náhrobky, vedlejší stavby jako zdi, stodoly, kolny, pergoly a jiné.

Pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka

Toto pojištění je vhodné pro majitele bytů, domů, díla ve stavbě, provádění stavební činnosti a jiné. Nabízí bohatou škálu rizik a je velmi flexibilní.

Informace aktuální k 22.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>