Cestovní pojištění od pojišťovny Maxima

   

Maxima pojišťovna nabízí velmi jednoduché cestovní pojištění, které si může sjednat každý online v klidu domova. Pojištění si můžete pak sestavit na webu podle konkrétních požadavků a nabízí i řadu výhod.

MaxCesta

Cestovní pojištění MAXCESTA nabízí volbu oblastí, podle toho, kam do zahraničí vycestujete. Základem je oblast Evropa, která ale zahrnuje i často navštěvované země jako je Egypt, Maroko, Turecko nebo Tunisko. Vybrat si pak můžete i typ cestovního pojištění, kde je základem Turistické cestovní pojištění, které zahrnuje i rekreační sporty.

Podle vlastních požadavků si pak volíte i pojištění léčebných výloh ve výši základního limitu plnění 1 milion korun, 1,5 milionu korun a 3 miliony korun. Součástí je pak i asistence a všechny důležité léčebné výlohy, jako je ošetření, převoz, léky a jiné.

Kromě toho si volíte i pojištění odpovědnosti, konkrétně pak újma na životě a zdraví a újma na majetku. Limity jsou 1,5 milionu korun, 2 miliony korun a 3 miliony korun. Nechybí pak ani volba pojištění zavazadel.

V případě konkrétních požadavků a vlastního návrhu pojištění pojišťovna ráda vyhoví a je možné se domluvit.

Informace aktuální k 22.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?