Maxima pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevMaxima pojišťovna a.s.
AdresaItalská 1583/24, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, Česká republika
Telefon+420 273 190 400
E-mailinfo@maxima-as.cz
Webwww.maximapojistovna.cz

   

 

Produkty Maxima pojišťovny

Životní pojištění

       

Maxima pojišťovna nabízí Rizikové životní pojištění MaxiEfekt. Tento produkt má několik podkategorií, které jsou základním rozdělením pro klienty, kteří nechtějí sami rozhodovat o konkrétních rizicích a krytí.

Více info  

Pojištění majetku

       

V případě obavy o svůj majetek nabízí Maxima pojišťovna pojištění majetku. Základní rozdělení produktů je mezi 4 kategorie.

Více info  

Cestovní pojištění

       

Maxima pojišťovna nabízí velmi jednoduché cestovní pojištění, které si může sjednat každý online v klidu domova.

Více info  
   

Historie

Maxima pojišťovna působí na českém trhu od roku 1994 a zaměřuje se na životní a neživotní pojištění a poradenství při volbě optimálního pojistného krytí.

Dále se zabývá zprostředkovatelskou činností v oblasti pojištění, stavebního spoření a penzijního připojištění, poradenstvím souvisejícím s pojištěním a šetřením pojistných událostí. Podniká i na Slovensku a od roku 2010 také na Maltě a ve Francii. Je členem jaderného poolu a řádným členem České asociace pojišťoven.

Získaná ocenění

Na konci června 2010 pojišťovna obdržela certifikát kvality ISO 9001, který zabezpečuje, že veškeré produkty a služby, které pojišťovna poskytuje, jsou v souladu s normou ČSN EN ISO 9001:2009. Tento systém byl certifikován u společnosti Bureau Veritas.