Životní pojištění od Kooperativy

   

Kooperativa nabízí více variant životního pojištění, univerzální, kapitálové i kompletní rizikové spojené s úrazovým pojištěním.

Univerzální životní pojištění Perspektiva

Nabízí ideální kombinaci vysokého zhodnocení vložených investic a nadstandardní pojistné ochrany pro celou rodinu, která je pojištěna jedinou smlouvou. Samozřejmostí je přizpůsobení pojistné ochrany konkrétní životní situaci a možnost snížení daňového základu až o 12 000 korun ročně.

Nabídka existuje i ve verzi dětského pojištění, které může vašim dětem posloužit v případě možných úrazů a nemocí, při studiu, při hledání vlastního bydlení nebo například při plánování svatby.

Můžete využít i zdravotní asistenční službu MediKompas, která vám zajistí přísun novinek ze zdravotnictví (rychlé informace o prodejních dobách lékáren nebo pohotovostí) a přes kterou si snadno zamluvíte například odbornou lékařskou konzultaci či přesný termín vyšetření v případě zdravotních potíží. V rámci Životního pojištění Perspektiva ji aktuálně získáte za 9 Kč měsíčně.

Kapitálové životní pojištění Harmonie

Jde o variabilní produkt, ve kterém se slučují základní požadavky na pojistnou ochranu klienta a zhodnocení finančních prostředků formou kapitálového investování. Momentálně Kooperativa nabízí prémii za věrnost ve výši 5 % z pojistné částky na konci pojištění. Můžete vybírat z variant renta, renta + ochrana a ochrana + renta, které se liší mírou rozložení investičních rizik a výší možného zisku.

Existuje i verze Zajištění důchodu Harmonie, které nabízí možnost výplaty prostředků ve formě důchodu na 5, 10, nebo 20 let a garantované zhodnocení investic ve výši 2,4 %.

Komplexní rizikové životní pojištění Rubikon

Jde o úrazové pojištění, ve kterém se můžete pojistit proti smrti následkem úrazu, vážným onemocněním, pracovní neschopnosti, pobytu v nemocnici, plné invaliditě způsobenou úrazem s výplatou důchodu, pracovní neschopnosti v důsledku úrazu nebo pobytu v nemocnici v důsledku úrazu. Pojištění Rubikon umožňuje kdykoliv zvyšovat nebo snižovat pojistné částky a zavádět nebo rušit pojistná rizika. V případě ročního, půlročního nebo čtvrtletního placení je momentálně poskytována sleva ve výši 3 – 7 %.

Informace aktuální k 17.5.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?