Úrazové pojištění od pojišťovny Kooperativa

   

Produkt RUBIKON

Pojistit si veškeré rizika, která by se mohla ve Vašem životě vyskytnout, si lze u pojišťovny Kooperativa produktem nazvaným Rubikon. Co je v něm pro vás vlastně připraveno? Rubikon zajistí kompletní pojistnou ochranu na jedné smlouvě. Jedná se o kvalitní zajištění Vás i Vašich blízkých, díky možnosti zvolit si, ale i kdykoliv změnit, samotný rozsah krytých rizik a výši pojistného. Dále si lze sjednat i krátkodobé pojištění na délku jednoho roku či si lze krýt tímto pojištěním jistinu hypotéky.

Produkt RUBIKON pokrývá značnou část rizik. Je třeba si ale uvědomit, že jednotlivá rizika lze jak vyjmout, ale i některá přidat nebo si přidat jiná připojištění a tím i libovolně měnit cenu a délku pojištění. Kryta je smrt, vážné onemocnění, pracovní neschopnost, pobyt v nemocnici, plná invalidita s výplatou důchodu a to i způsobená úrazem, dále smrt následkem úrazu, trvalé následky s progresivním plněním, pobyt v nemocnici a další.

Podmínkou je vstupní věk pojištěného v rozmezí patnácti let až sedmdesáti čtyř let. V případě ročního, půlročního nebo čtvrtletního pojištění je poskytována sleva ve výši 3-7%.

Variabilita, připojištění a cena

K tomu všemu si lze samozřejmě přidat další pojištění, jako je úrazové pojištění osob. Je zde výhoda v pojištění trvalých následků, kdy dostanete možnost výplaty až čtyřnásobku sjednané pojistné částky, ale i možnost kombinace několika druhů pojistné ochrany včetně odškodnění za tělesné poškození.

Jak již bylo řečeno, cena, délka a pokrytí rizik je zcela ve Vaší režii. Proto nelze ani prezentovat ukázkový univerzální ceník.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také