Cestovní pojištění Kolumbus od Kooperativy

  Mám zájem  

Cestovní pojištění Kolumbus je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé jednorázové zahraniční cesty. Pojištění léčebných výloh pomůže v případech náhlého onemocnění, úrazu nebo smrti a Kooperativa uhradí náklady s těmito událostmi spojené až do výše 1,5 milionu Kč (varianta Klasik) nebo 3 milionů Kč (Plus) podle vybraného limitu.

Dále je obsahem vyšších verzí pojištění ještě pojištění úrazu, zavazadel, odpovědnosti za škodu, pojištění nevyužité či zrušené cestovní služby. Můžete si toto pojištění sjednat jak pro turistické, pracovní, tak i sportovní cesty a pobyty.

Pojištění léčebných výloh se vztahuje i na teroristické útoky. Doplňkově se můžete připojistit na úhradu nákladů za zásah horské služby. Můžete si toto pojištění sjednat jak pro turistické, pracovní, tak i sportovní cesty a pobyty. Aktuálně je sleva 50 % pro pojištění dětí a mládeže od 6 do 18 let.

Cestovní pojištění Kolumbus poskytuje i pojištění v případě hospitalizace ve zdravotnickém zařízení, lékařského ošetření a ošetřovatelské péče, laboratorních rozborů a rentgenových snímků, předepsání léků, ošetření u zubního lékaře, právní a další pomoci související s pojistnou událostí.

Součástí jsou i nepřetržitě poskytované asistenční služby. Doplňkové pojištění pro aktivní sporty zahrnuje mnoho činností od rekreačního lyžování a snowboardingu, vysokohorské turistiky, raftingu, jízdu na koni, rybaření až po lední hokej.

Verze Kolumbus Abonent je určená pro častěji cestující, délka jednoho souvislého pobytu v zahraničí nesmí překročit 45 kalendářních dnů, přičemž počet výjezdů během trvání pojištění není omezen. Zdarma jsou pojištěni děti do 6 let cestující společně s dospělou osobou.

Informace aktuální k 2.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> Mám zájemmamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?