Životní pojištění Komerční pojišťovna

   

Podíváme-li se na konkrétní produkty KB Pojišťovny, můžeme si vybrat hned z několika druhů. Investiční životní pojištění Vital Invest, dále spořící pojištění Vital Premium a nebo Dětské pojištění Brouček. Právě tyto produkty spadají do skupiny životních pojištění, ale každý z nich nabízí poněkud jiné služby a hlavně se i hodí na jiné účely.

Vital Invest

Vital Invest je druh životního spoření, kteří ocení všichni, kdo chce zkombinovat hned několik složek. Vital Invest je moderní dynamické pojištění. Jak již bylo řečeno, ideálně kombinuje investiční a pojistnou složku. Nabízí širokou škálu fondů. Zahrnuje i variantu s garantovaným zhodnocením. Flexibilní produkt s možností změny většiny parametrů v průběhu pojištění. Přizpůsobí se Vašim potřebám dle aktuální situace. Je to tak jistota pro Vás konkrétně, ale i pro Vaše blízké v nenadálých situacích.

Vital Premium

Vital Premium je druh životního pojištění, při kterém lze efektivně spořit. Životní pojištění Vital Premium je tak optimálním řešením pro klienty hledající nadstandardní garantované zhodnocení finančních prostředků v minimální výši 5 milionů korun. Vložené prostředky jsou klientovy kdykoliv k dispozici.

Brouček

Životní pojištění Brouček je dětské investiční životní pojištění, které za všech okolností zajistí Vašemu dítěti finanční prostředky pro jeho vstup do samostatného života. Jedinečně tak kombinuje možnost zajímavého zhodnocení finančních prostředků a zároveň garantuje finanční jistotu v nepříznivých životních situacích. Brouček je variabilní a můžete tak více spořit či naopak více chránit své dítě.

Ke každému životnímu pojištění lze přidat i nějaké doplňkové pojištění. Samozřejmě že se nejčastěji jedná o úrazové pojištění. Ke každému produktu jej můžete získat za velmi výhodných podmínek a krýt tak rizika, která životní pojištění vykrýt neumí.

Informace aktuální k 6.2.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?