Úrazové pojištění od Komerční pojišťovny

   

Platíte pravidelně za nájem, elektřinu a vodu nebo za vzdělávání? A co se stane, když se dostanete do zdravotních problémů? Může se Vám přihodit nepříjemný úraz, zraníte se a nebudete mít možnost nějakou dobu vydělávat peníze. Pravidelný příjem domácnosti bude pozastaven, ale měsíční platby je třeba platit stále. Jaké je řešení? Pojistit si tyto platby úrazovým pojištěním a můžete být v klidu i při tom nejdivočejším sportu.

KB Pojišťovna s efektivním řešením

Pojistit si pravidelné platby, kdo to kdy slyšel? Mnoho lidé ani neví, že si lze takové pojištění sjednat. Pokud má klient již účet v Komerční bance, lze z jeho výdajů samozřejmě určit výši finančních prostředků, které pojišťovna může poskytnout na pravidelné měsíční plnění plateb.

Jaké to má ale výhody a k čemu to je dobré? Mezi hlavní výhody rozhodně patří to, že se jedná o velmi rychlou, efektivní a účinnou finanční pomoc s platbami pravidelných výdajů v případě úrazu nebo ztráty zaměstnání. Pravidelný příjem může být nahrazován až do výše 10 000 Kč měsíčně po dobu jednoho roku. Výhodou je samozřejmě i velmi rychlé plnění, kdy dostanete až 100 000 Kč do 48 hodin.

KB Pojišťovna počítá s tím, že každý klient má jiné platby a potřebuje tedy i specifické podmínky. Připraveny jsou celkem 4 produkty, tedy varianty, které plní různé potřeby klientů. Výhodou pojištění je i to, že se vztahuje na události vzniklé kdekoliv v zahraničí. Samozřejmě, že pojistné plnění nepodléhá dani z příjmu.

Pro klienty Komerční banky jsou připraveny i mnohé další produkty, jako je možnost úrazového pojištění celkově či si zažádat o pojištění pro děti, zaměstnance nebo rodinu. Neměli bychom ale zapomínat na to, že i KB Pojišťovna nabízí libovolné kombinace a tak si produkty může klient zkombinovat podle vlastních představ a požadavků. Co se týče například ceny Pojištění plateb, cena za produkt Klasik, který zajišťuje výše uvedené příklady plnění plateb, je 39 Kč měsíčně. Konkrétní údaje lze zjistit při zadání konkrétních požadavků například na infolince pojišťovny.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také