Pojištění kreditních karet a úvěrů od Komerční pojišťovny

   

Komerční pojišťovna nenabízí klasické pojištění majetku, ale pojištění úvěrů a kreditních karet pro klienty Komerční banky. V nabídce najdete jak pojištění proti schopnosti splácet úvěry, tak pojištění proti zneužití kreditních a platebních karet třetími osobami. Nabídky se liší podle výše vašeho úvěru i druhu kreditních karet.

Nejznámější je asi pojištění kreditních karet Merlin, které vás chrání proti následkům zneužití platebních a kreditních karet. Kryje i další rizika jako odcizení hotovosti, dokladů nebo mobilního telefonu, jenž budou odcizeny spolu s kreditní kartou. Platby kartou cizí osobou jsou pojištěny do výše 30 tisíc korun. Další variantou je Profi Merlin, kde je už limit na zneužití plateb do výše 60 tisíc korun.

Dále je nabízeno i pojištění schopnosti splácet ke všem kreditním kartám a pojištění Vega, což je pojištění zneužití kreditních karet vydaných splátkovou a leasingovou společností Essox.

Informace aktuální k 9.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?>