Cestovní pojištění od Komerční pojišťovny

   

Cestovní pojištění od Komerční pojišťovny umožňuje libovolně kombinovat základní pojištění s několika typy doplňkového připojištění. Základem je pojištění léčebných výloh, které vám zajistí úhradu prostředků za zdravotní péči poskytnutou v zahraničí. K němu si můžete doplňkově sjednat několik druhů připojištění - úrazové, zavazadlové, odpovědnosti za způsobenou škodu a storno zájezdu. Jednotlivci i rodiny s dětmi mohou využít také speciální programy na 10denní cesty po Evropě.

Pojištění je možné uzavřít jak na krátkou cestu do zahraničí, tak i na delší cestu, která přesáhne 90 dnů. Ti, kdo cestují do zahraničí během celého roku, si mohou sjednat celoroční pojištění. Součástí každého cestovního pojištění jsou asistenční služby. Můžete se na ně obrátit 24 hodin denně - např. když budete potřebovat doporučit zdravotnické zařízení nebo zajistit převoz do nemocnice. V nutných případech je možné zajistit převoz do Česka nebo poslat do zahraničí léky, které nejsou v dané zemi dostupné.

U pojištění léčebných výloh je k dispozici různé výše pojistných limitů. Limitní třída A vám zajistí uhrazení nákladů na léčení v Evropě do výše 2 mil. korun. Pokud chcete mít větší pocit jistoty, pak můžete dát přednost limitní třídě B, která zaručuje úhradu až do 2,5 mil. korun. Při dlouhodobějších cestách a cestách mimo Evropu jsou pojistné limity dokonce ještě o něco vyšší. Na stanovení ceny pojistného má vliv také věk dané osoby (kategorie 0-17, 18-69 nebo 70+) a to, zda se jedná o turistický, pracovní nebo sportovní pobyt. Dospělá osoba zaplatí za základní pojištění v Evropě částku 18 Kč na den.

Pojištění lze sjednat online

Pokud chcete při sjednání cestovního pojištění u Komerční pojišťovny ušetřit, můžete využít 10% slevu na uzavření smlouvy přes internet. Do online formuláře jednoduše zadáte požadovaný typ pojištění spolu s dalšími připojištěními a vyberete počet cestujících. Pojištění můžete zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem. S vytištěným potvrzením pak můžete bez obav vyrazit na cesty. Další slevu ve výši 10 % potom můžete získat u speciálních programů, které se vztahují na 10denní cesty po Evropě a jsou určené pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Rodina tímto způsobem zaplatí za základní cestovní pojištění 555 Kč a jednotlivci 162 Kč.

 

Informace aktuální k 30.8.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?