Komerční pojišťovna

pojistovna['zobrazovaneUrl']) && !empty($this->pojistovna['url']) ? '' . $this->pojistovna['zobrazovaneUrl'] . '' : ''*/ ?>  
Kontaktní informace
NázevKomerční pojišťovna a. s.
AdresaKarolinská 1/650, 186 00 Praha 8, Česká republika
Telefon+420 222 095 999
Bezplatná linka800 10 66 10
E-mailservis@komercpoj.cz
Webwww.kb-pojistovna.cz

   

 

Produkty Komerční pojišťovny

Cestovní pojištění

       

Pojištění od Komerční pojišťovny je možné uzavřít jak na krátkou cestu do zahraničí, tak i na delší cestu, která přesáhne 90 dnů.

Více info  

Životní pojištění

       

Komerční pojišťovna nabízí celou řadu produktů životního pojištění. K nejznámějším patří dětské pojištění Brouček nebo Vital Invest.

Více info  

Pojištění kreditních karet a úvěrů

       

Komerční pojišťovna nenabízí klasické pojištění majetku, ale pojištění úvěrů a kreditních karet pro klienty Komerční banky.

Více info  
 

Úrazové pojištění

       

Pro klienty Komerční banky jsou připraveny mnohé produkty, jako je možnost úrazového pojištění celkově či si zažádat o pojištění pro děti, zaměstnance nebo rodinu.

Více info  
 

Historie

Komerční pojišťovna započala své působení na českém trhu k 1. září 1995. Od té doby nabízí univerzální bankovní a pojišťovací produkty pro fyzické i právnické osoby se zaměřením na komplexnost a individuální přístup k zákazníkovi.

Kromě servisu k těmto produktům nabízí společnost také kompletní finanční poradenství díky systému bankovních poradců. Společnost Komerční pojišťovna je členem finanční skupiny Société Générale Group, Komerční banky a. s. a České asociace pojišťoven. Výhodou je velké množství zastoupení díky pobočkám mateřské Komerční banky.