Úrazové pojištění od HVP

   

Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí hned několik zajímavých produktů, které nám mohou pomoci v rizicích úrazu a zranění. Mohou tak i výrazně pomoci našim blízkým, kterým se v případě našeho špatného zdravotního stavu nebude dostávat finančních zdrojů.

Úrazové pojištění pro jednotlivce nabízí ochranu s neomezenou platností po celém světě. Můžete se tak nechat pojistit při zaměstnání, ve volném čase, při sportu i při cestách. HVP nabízí pojištění pro děti, dospělé a to dle Vašich individuálních požadavků. Tedy jak podle vybraných pojištěných rizik, tak podle zamýšlené pojistné částky za měsíc.
Pojistit se lze na smrt úrazem, na trvalé následky v důsledku úrazu nebo na dobu nezbytného léčení úrazu tělesného poškození vzniklého následkem úrazu nebo si lze zajistit denní odškodné (ne současně).

Další zajímavé produkty

HVP však nemyslí pouze na jedince, ale nabízí i velmi výhodná pojištění pro celé skupiny. To se může hodit především pro skupiny sportovců, pro skupiny lidí v zaměstnání, ale i pro rodiny. Lze tak pojistit i zájmové kolektivy či dokonce žáky a studenty.

Za zmínku stojí i pojištění osob dopravovaných motorovým vozidlem. Toto ocení řidiči jak řidič, kteří mají řízení motorového vozidla jako zaměstnání, tak ale i dopravované osoby. Pojištění se týká smrti úrazem, trvalých následků a dobu nezbytného léčení úrazu tělesného poškození vzniklého následkem úrazu.

Hasičská vzájemná pojišťovna umožňuje vzájemné kombinace a samozřejmě tak nelze ani říci univerzální cenu. Tu si lze nastavit na základě konkrétních požadavků a kritérií, samozřejmě tak i výši plnění rizik či dobu splatnosti.

Informace aktuální k 28.1.2013

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také