Povinné ručení HVP

   

Povinné ručení Hasičské vzájemné pojišťovny se vztahuje na škody na zdraví nebo usmrcením; škody vzniklé poškozením, zničením nebo ztrátou věci; škody, které mají povahu ušlého zisku; účelně vynaložené náklady spojené s právním zastoupením pojištěného. K základu je možno zakoupit připojištění čelního skla u osobních automobilů a přikoupení dodatkových asistenčních služeb.

Společnost nabízí dvě varianty povinného ručení – Standard a Nadstandard. Varianta Standard nabízí limit plnění při škodě na zdraví nebo usmrcením ve výši 35 milionů korun a limit plnění pro věcnou škodu a ušlý zisk ve stejné výši. Varianta Nadstandard nabízí limit plnění při škodě na zdraví nebo usmrcením ve výši 70 milionů korun a limit plnění pro věcnou škodu a ušlý zisk ve stejné výši.

Součástí obou balíčků je možnost základní administrativně právní a technická asistence a samozřejmě úrazové pojištění řidiče. V obou variantách jsou součástí také asistenční služby, které pro HVP zajišťuje Axa assistance.

Bonus slev může být maximálně 60 %, ale nabízí i slevu pro držitele průkazu ZTP, pro dobrovolné hasiče, pro vozidla SH ČMS a za roční platbu. Aktuálně platí sleva 10 % při uzavření povinného ručení online.

Informace aktuální k 2.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?