Cestovní pojištění HVP

   

Cestovní pojištění Hasičské vzájemné pojišťovny zahrnuje komplexní pojištění, jak ho známe doposud. Pojišťovna nabízí veškeré standardy pojištění, a to: úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel aj. V balíčku nabídky léčebných výloh najdete krytí neodkladné léčby, léčbu náhlých onemocnění či jednoduché ošetření zubů.

Sjednat ho lze na jakoukoliv dobu, krátkodobé je v délce 90 dnů, dlouhodobé do 185 dnů. Pro cestovatele je nabídnuto pojištění s nepřetržitým pobytem v cizině či cenově výhodné paušální pojištění pro pravidelné cesty do zahraničí a spoustu dalšího. Příjemná je především možnost slevy pro rodiny s dětmi (počet dětí není limitován), sleva je nabídnuta i pro skupiny a jistě budou potěšeni pojištěnci VZP, kteří mají zvýhodnění při opakovaných výjezdech za hranice.

Na sportovní aktivity je brán ohled v podobě připojištění nebezpečných aktivit, týmových her a soutěží s možností navýšení limitu až na 6 mil. Kč. Ztráta či poškození cestovního zavazadla? Krádež, odcizení, loupež? Poškození vodou či poškození při dopravní nehodě? To vše je součástí. Asistenční služba je poskytována s celosvětovou působností a to v českém jazyce. Jakákoliv pomoc je k dispozici společností AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o. na telefonním či faxovém čísle, které je připojeno u dokumentů při uzavření pojistné smlouvy.

Cestovní pojištění je možné sjednat na pobočkách VZP ČR a ČPP, a. s. Zároveň je možné cestovní pojištění uzavřít online.

Pro majitelé platného zdravotního průkazu EHIC je připraveno pojištění Evropa, které se vztahuje na veřejný zdravotnický systém mimo území ČR a zahrnuje náklady na spoluúčast, nutnou neodkladnou péči, náklady na repatriaci, převoz, pojištění úrazu, ztrátu zavazadel a asistenční službu. V případě návštěvy zdravotnického zařízení je nutné předem kontaktovat asistenční službu. V opačném případě by mohla být úhrada péče v plné výši požadována po klientovi.

Informace aktuální k 26.7.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?