Union cestovní pojištění

   

Union pojišťovna nabízí individuální komplexní cestovní pojištění do všech států Evropy, ale i celého světa. Cestovní pojištění lze uzavřít od jednoho dne do 365 dnů. Výše pojistného se pohybuje od 9 Kč za jeden den pro jednu osobu. Klient si sám může zvolit rozsah pojištění podle ceny jednotlivých rizik, která si nechá pojistit. To samé platí ve volbě krytí pojistných rizik. S délkou pobytu v zahraničí se cena pojištění snižuje a pro klienty se tak stává velmi výhodným.

Pojištění do zahraničí lze u pojišťovny Union a.s. uzavřít 24 hodin denně pomocí on-line aplikace na jejich webových stránkách - www.unionpojistovna.cz. Cestovní pojištění dle požadavků klienta zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí, asistenční službu, pojištění zavazadel včetně opožděného dodání zavazadla leteckou společností a ztráty dokladů, pojištění odpovědnosti za škody, úrazové pojištění a pojištění nákladů na zásah Horské záchranné služby.

Pro klienty, kteří hodně cestují po celý rok, nabízí Union pojišťovna také celoroční cestovní pojištění, které je výhodnější a vztahuje se na každé vycestování do zahraničí. Toto pojištění se hodí pro klienty, kteří nechtějí myslet před každou cestou na nutnost se pojistit. Počet vycestování je neomezený v průběhu celého roku. V zahraničí klient může být až 45 dnů vcelku na jedno vycestování a pojištění platí po celém světě. Union pojišťovna tak stále hledá vylepšení svých produktů tak, aby co nejvíce vyhovovaly jejím klientům.

Informace aktuální k 13.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?