Životní pojištění od Generali

   

Životní pojištění

Generali nabízí rozmanitou strukturu možností životního pojištění.

Investiční pojištění Genio je vlastně komplexní pojistnou ochranou s maximálním zhodnocením v moderním investičním životním pojištění.

Investiční pojištění Future je investičním pojištěním a rozšiřuje pojistnou ochranu o řadu zcela nových druhů připojištění, která vylepšují škálu pojistitelných rizik.

Rodinné pojištění Benefit poskytuje pojistnou ochranu proti riziku úrazu vaší rodině a navíc garantuje vrácení peněz, pokud nedojde k žádné pojistné události. Dovoluje dokonce libovolně měnit rozsah pojištění a přidávat další osoby do pojistné smlouvy.

Investiční pojištění Clever invest je moderním životním pojištěním se spořící a investiční složkou. U tohoto typu pojištění se můžete aktivně podílet na rozhodnutích o správě vašich prostředků.

Kapitálové pojištění je pojištěním pro případ dožití nebo smrti. Tento druh pojištění poskytne vašim dětem dostatek finančních prostředků na financování studií, na pořizování výbavy, zařízení domácnosti, vstupní kapitál pro podnikání nebo přilepšení v důchodovém věku. Pojistnou ochranu lze rozšířit uzavřením volitelných doplňkových pojištění.

Generali Life je variabilní kapitálové životní pojištění s čistým garantovaným zhodnocením kapitálové hodnoty (momentálně 2,25% p.a.). Kombinuje přednosti investičního a kapitálového pojištění. Dovoluje nepravidelně investovat mimořádné finanční prostředky či čerpat finanční prostředky v průběhu pojistné doby.

Lvíček Generali je životní pojištění pro děti, usnadní jim vstup do samostatného života a přitom je bude chránit. Můžete vybírat ze dvou variant s možností doplnění o úrazové pojištění.

Dalšími možnostmi jsou ještě varianty pod názvy Rizikové životní pojištění, Pojištění pro případ dožití, Svatební a studijní pojištění, Pojištění úvěru a možnosti dále rozšiřuje škála doplňkových připojištění.

Úrazové pojištění

Rozlišují se tři základní druhy Benefit rodinné pojištění, Úrazové pojištění Family a skupinové úrazové pojištění.

Úrazové pojištění BeneFIT představuje velmi variabilní produkt pro celé rodiny. Umožňuje přesně přizpůsobit rozsah krytí aktuálním potřebám rodiny v průběhu časově neomezené smlouvy.

Family je mimořádně flexibilní rodinné úrazové pojištění a pomáhá zmírnit dopad neočekávaných událostí. Umožňuje pojistit až 8 osob za velmi výhodných podmínek. V průběhu pojištění může klient libovolně měnit rozsah pojistné ochrany a přizpůsobit tak pojištění aktuálním rizikům, případně lze změnit osoby zahrnuté do pojištění.

Skupinové úrazové pojištění je určeno pro více osob, které se zabývají společnou činností. Výhodou jsou nízké ceny a minimální administrativní zátěž.

Nemocenské pojištění

Ochrání vás a vaše finance v případě pracovní neschopnosti či pobytu v nemocnici. Zvláštním případem je Femina – pojištění v případě rakoviny prsu, které je určeno pro ženy ve věku 18 až 59 let. Pokud by u pacientky lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, bude jí vyplacena částka 100 000 Kč. V případě nutnosti absolvovat radikální operační zákrok bude vyplaceno dalších 100 000 Kč.

Informace aktuální k 14.6.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?