Generali povinné ručení

   

Povinné ručení Generali pojišťovny je možné sjednat ve třech základních variantách. Základ pro venkov i město nabízí pojištění za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk v hodnotě 35 milionů Kč. Komplet zahrnuje pojištění za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk v hodnotě 70 milionů Kč a Exkluziv zahrnuje pojištění za škody na zdraví, škody na věci a ušlý zisk ve vysokých hodnotách 100 milionů Kč.

Ve všech variantách jsou zdarma zahrnuty asistenční služby pro případ nehody vozidla, právní poradenství (posouzení nároků uplatněných na poškozeném) a úhrada nákladů za právní zastoupení pojištěného v soudním řízení o náhradu škody.

Od varianty Komplet jste pojištěni i proti střetu se zvěří, ve variantě Exkluziv získáváte i úrazové pojištění sedadla řidiče a náhradní vozidlo v případě havárie vozidla na území ČR až po dobu 5 dnů zdarma poskytované prostřednictvím asistenční služby Generali Assistance. Dále v této nejdražší variantě získáte i certifikát klienta a informační servis.

Bonusy

U Generali můžete získat mnoho bonusů a slev až do celkové výše 55 %. Při současném sjednání havarijního pojištění je to sleva 5 %, aktuálně platí i 5 % sleva na produkty pojištění kasko a kasko Retro, slevu 20 % pak získávají držitelé průkazů ZTP. Dalšími bonusy jsou 27 % za první rok provozování vozidla a 5 % sleva pro zkušené řidiče za 132 a více měsíců bezeškodného průběhu smlouvy.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?