Havarijní pojištění od Generali

   

Generali pojišťovna nabízí tři základní druhy havarijního pojištění. Jedná se o Havarijní pojištění Kasko, Havarijní pojištění Minikasko a Havarijní pojištění Retro. Základní rozdíl mezi produkty je omezení pojistných rizik. Zatímco Minikasko cílí na klienty, kteří za havarijní pojištění Generali nechtějí dát příliš mnoho peněz a mají předurčená pojistná rizika a krytí, Kasko je v tomto otevřené a Retro je ideálním řešením pro majitele starších vozidel.

 

Kasko

Havarijní pojištění Kasko je vhodné pro každého, komu není lhostejný osud jeho vozidla. Ať je to poškození, nehoda, odcizení či přírodní katastrofa. Nezáleží pak na tom, jestli byl viníkem klient nebo někdo jiný.
Kasko může uzavřít majitel osobního nebo užitkové vozu v maximální celkové hmotnosti do 3,5 tuny a stáří do 11 let. Samotné odcizení je pak omezeno stářím vozu 3 až 11 let a hmotností do 3,5 tuny.

Můžete si také vybrat jednu z variant rozsahu krytí pojištění, které pojišťovna nabízí - Allrisk, Havarijní pojištění nebo Odcizení. První varianta zahrnuje takřka vše, tedy odcizení, havárie, přírodní katastrofy, požár a výbuch a jiné. Zdarma jsou k dispozici asistenční služby. Druhá varianta chrání před nehodou, vandalismem, živelnou pohromou, požárem a výbechem. Asistenční služby jsou opět zdarma. A varianta Odcizení chrání majitele před krádeží vozidla.
Možností je ale mnohem více. Můžete si pojištění kombinovat, ale lze si pojistit i rizika, která jsou na přání klienta. V nabídce je pak řada připojištění, zohledňuje se bonus z povinného ručení a pojišťovna nabízí i další výhody.

Minikasko

Havarijní pojištění Minikasko pak chrání před střetem se zvířetem, požárem či škodou způsobenou vandaly. Havarijní pojištění vozidel lze pak z produktu Minikasko snadno změnit na Kasko či libovolně upravovat.

Retro

Pojištění Retro lze sjednat pro všecha motorová vozidla ve věku 6 až 20 let, tedy zda obvyklá cena vozidla k datu sjednání pojištění nepřesáhne částku 250 tisíc Kč. Pojistné se sjednává se spoluúčástí ve výši 1%, minimálně 3 tisíce Kč.

Připojištění a slevy

K havarijnímu pojištění mají klienti možnost vybrat si z několika možností připojištění: pojištění náhradního vozidla, pojištění zavazadel, pojištění skel, úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění právní ochrany a asistenci technické pomoci při poruše vozidla.

Generali má speciální zvýhodněné nabídky pro hendikepované. Slevu ve výši 20% na pojištění získávají držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, další zvýhodnění je připraveno i pro držitele karty Handy Card Sphere. Do pojištění lze zahrnout i některé specifické úpravy vozidla jako ruční řízení, posuvné dveře, plošina a další.

Informace aktuální k 22.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?
Přečtěte si také