Generali cestovní pojištění

   

Generali pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro zahraniční i tuzemské cesty. Při cestách po Evropě sice máte nárok na stejnou zdravotní péči, jaká je poskytovaná místním občanům, může vás však nepříjemně překvapit poměrně vysoká finanční spoluúčast. Pokud se chystáte na dovolenou nebo služební cestu mimo Evropu, pak by mělo být cestovní pojištění dokonce úplnou samozřejmostí.

Zahraniční cestovní pojištění

Generali cestovní pojištění pro cesty do zahraničí je nabízeno v pěti základních variantách: Mini, Standard, Exkluziv, Manažer a komfort. Nenáročným klientům by mohlo postačovat základní pojištění Mini, které zahrnuje proplacení léčebných výloh do 1, 7 milionů Kč, zubní ošetření do 10 tisíc Kč a služby opatrovníka do výše 50 tisíc Kč. Pro evropské země včetně oblíbených turistických destinací, jako jsou Egypt, Tunisko, Turecko nebo Izrael, si jej můžete sjednat již za částku 13 Kč na den.

Pokud byste měli zájem také o úrazové pojištění pro případ trvalých následků a smrti, měli byste dát přednost verzi Standard. Varianta Exkluziv vám navíc zajistí pojištění vašich zavazadel a zbaví vás odpovědnosti za škody, které způsobíte na majetku či zdraví druhých osob. Zájemci o rozšířené asistenční a právní služby a o připojištění pracovní cesty by měli zaměřit svoji pozornost na druhou nejvyšší variantu s názvem Manažer. Při jejím sjednání budou pojistné limity u většiny pojistných rizik navýšené na dvojnásobek.

Zvláštní nabídka Komfort je určená pro klienty, kteří cestují do zahraničí během jednoho roku opakovaně (max. 30 dnů v roce). Jestliže se budete na své dovolené věnovat rizikovým sportům, jako jsou lyžování, plachtění, potápění, vysokohorská turistika, cyklokros nebo bojové sporty, mohlo by vám přijít vhod připojištění Sportovec.

Doplňková připojištění zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu nebo vyšší pojistné limity si můžete uzavřít také u nižších verzí cestovního pojištění. V každém případě vám doporučujeme pohodlné sjednání pojištění online, které vám zajistí výhodnou 15% slevu.

Tuzemské cestovní pojištění

Cestovní pojištění Generali se může vyplatit i při cestách po České republice. I zde vás totiž může překvapit nenadálý úraz, krádež zavazadel nebo můžete vy sami způsobit škody na cizím majetku či zdraví jiných osob. Základní varianta Home Standard vás pojistí proti smrti úrazem a trvalým zdravotním následkům - můžete si ji pořídit již za 3 Kč na den. Komplexnější ochranu vám nabídne vyšší verze Home Exkluziv, která zahrnuje také pojištění osobních věcí a zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu. Doplňkově si můžete u Generali zvolit připojištění zimních a letních rekreačních sportů a pojistku proti zrušení vašeho pobytu.

Informace aktuální k 15.1.2014

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?