MultiTrip od Evropské cestovní pojišťovny

   

Klíčovým produktem pojišťovny je celoroční cestovní pojištění MultiTrip, které v roce 2010 obdrželo ocenění Bronzová koruna. Zaregistrování a objednání všech cestovních pojištění online je zvýhodněno 10 % slevou.

Celoroční cestovní pojištění MultiTrip

Vhodné pro zdatné cestovatele, počet cest během roku není omezen a jedna cesta nesmí být delší než 45 dní. U varianty Optimal je zvýšen limit u pojištění léčebných výloh na 10 milionů korun. Kromě pojištění stornování zájezdu můžete pojistit i samostatné služby jako letenka, jízdenka a ubytování.

Partneři si mohou sjednat pojištění za nižší tarif oproti tarifu Rodina. Připojištění jsou nabízena zvlášť pro případ zrušení cesty, pro zimní sportovce, automobilisty, golfisty, cyklisty, majitele domácích mazlíčků, vyznavače rizikových sportů a pracovní cesty.

Nově se individuálně mohou pojistit i osoby nad 70 let. Novinkou je i pojištění pro cyklisty Bike, které se vztahuje na případné škody na kole a dalším cyklistickém vybavení nebo na úhradu nájmu za náhradní vybavení.

Máte možnost si vybrat ze široké škály připojištění, například pro zimní sportovce, pro golfisty nebo pro majitele domácích mazlíčků.

Krátkodobé pojištění SingleTrip

Je vhodné na kratší pobyty v zahraničí, zvýhodnění mají rodiny s dětmi a studenti do 26 let. Možná připojištění jsou stejná jako ve variantě MultiTrip.

SunLight - akční pojištění na dovolenou

Pojištění je určeno všem, kteří si chtějí pojistit svou letní dovolenou na méně než 17 dní. Řeší například odcizení či poškození zavazadel, náklady na právní zastoupení nebo úrazy, kdy může vyjít velmi draho převoz do nemocnice. Pro náročnější klienty má pojišťovna i SunLight Plus, ve kterém máte pojištěno i případné zrušení cesty.

Dále Evropská cestovní pojišťovna nabízí roční cestovní pojištění pro studenty Long Trip, korporátní pojištění BusinessTravel pro firmy a instituce a Mezinárodní zdravotní pojištění Nordic Healt Care, které je určeno především pro dlouhodobé pobyty v zahraničí. Můžete v něm vybírat ze čtyř možností zdravotního pojištění a sedmi dalších připojištění.

Informace aktuální k 14.6.2012

bannerObsahBottom) ? '' : ('')?> mamZajemUrl) && !empty($this->porovnani)) { echo 'porovnani['zadost'] == 2 ? ' target="_blank"' : '') . '>Porovnat ' . mb_strtolower($this->clanek['nazev'], 'UTF-8') . ' online
'; } ?> Kam dál?